Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mast is idegesit az, aki csak...

Mast is idegesit az, aki csak bulizni ment az egyetemre?

Figyelt kérdés
Elsos vagyok es engem nagyon zavar. Van olyan 10-15 ember, aki csak bulizik, vihoraszik, aztan az okos telefonbol kiirja a zh-t. 5 eves munkaviszonyom van, tudom mit jelent dolgozni es adot fizetni. Bant, hogy az ado fizetok penzebol megy el az ilyen "tanulmanyok" finanszirozasa. (tudom, megy az masra is, de ebbe most ne menjunk bele!) Egyetemre nem kotelezo jarni, mi a fraszert kezdtek el, ha nem tudjak komolyan venni a kotelesseguket.
2011. dec. 16. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy csomóan csak azért járnak fősulira, egyetemre, hogy meghosszabbítsák a fiatalkoruk. Engem is nagyon zavar, ez a telefonos zh-zás, de ez ellen nem tudsz semmit tenni. Lesznek pontok ahol megnyilvánul a felkészületlenségük.
2011. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ők a hibásak, hanem az egyetem illetve a rendszer.


Vannak olyan egyetemek ahol ezeket 1-2 félév után kirúgják, olyan egyetemek is vannak, akik ezekből élnek.


Sajnos ez egy ilyen világ... Testközelből tapasztalom....

2011. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Államit írt, azok nem fizetősek, nem belőlük élnek. A kérdező az adófizetők pénzét emleget. Ezekkel nincs probléma.
2011. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

3. az állami az azt jelenti hogy nem ők fizetnek hanem azt a pénzt az állam fizeti ki.


Minek szólsz hozzá olyanhoz amihez nem értessz?

2011. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A telefonos zh-zást a tanárok is látják , de ha normális szigor lenne azaz nem lehetne puskázni (nem olyan nagy dolog ez a tanárok részéről) akkor az egyetem durván csődben lenne annyian iratkoznának ki meg annyi embert kellene kirúgni. Így az oktatók is kereshetnének más munkát. Így inkább hagyják...
2011. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én nem értem miért törődsz velük, nálunk is voltak ilyenek, volt elég pontjuk az államihoz aztán rájöttek a gólyatáborban vagy már előtte, hogy ők most nagyfiúk-nagylányok... a nagyobb részük azóta már kibukott, egy jó fősulit nem tudnak így elvégezni
2011. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem többek közt az a bajom, hogy miattuk leszállítják a követelményeket, színvonalat és emiatt a tehetségesebb diákok szívják meg.....


Ráadásul ők nem is tanulnak, ha egy 18 éves azt látja, hogy tanulás nélkül is kap diplomát akkor szerinted mi motiválja?


Ott vannak a bulik és bulizni jár tanulni meg bszik, majd kipuskázza..... Ez a magyar felsőoktatás 2011 (tisztelet a kivételnek mert van MÉG néhány)

2011. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16:19 Szorgalmazd magad a szövegértés gyakorlására!
2011. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért mit értelmeztem rosszul? Érdekelne!
2011. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tehát Ő egy állami egyetemen tanul és ez az első diplomája, hiszen I. éves... Meg amúgy is, a II. évtől kérnek pénzt, mert a fizetendő összeg az I. év eredményétől függ.
2011. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!