Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mast is idegesit az, aki csak...

Mast is idegesit az, aki csak bulizni ment az egyetemre?

Figyelt kérdés
Elsos vagyok es engem nagyon zavar. Van olyan 10-15 ember, aki csak bulizik, vihoraszik, aztan az okos telefonbol kiirja a zh-t. 5 eves munkaviszonyom van, tudom mit jelent dolgozni es adot fizetni. Bant, hogy az ado fizetok penzebol megy el az ilyen "tanulmanyok" finanszirozasa. (tudom, megy az masra is, de ebbe most ne menjunk bele!) Egyetemre nem kotelezo jarni, mi a fraszert kezdtek el, ha nem tudjak komolyan venni a kotelesseguket.
2011. dec. 16. 14:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Aha tehát állami egyetemen nem tanulhat olyan aki költségtérítéses formában kezd első évtől vagy aki második diplomáját szerzi!!!????


Mi köze a kérdéshez annak hogy az adott egyetem üzemeltetője az állam, vagy egy alapítvány vagy esetleg az egyház?


Továbbra is azt mondom, amihez nem értesz ne szólj hozzá. Köszönöm.

2011. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne tanulhatna?:D Neked tényleg szövegértési problémáid vannak. Amúgy sem valami értékesek a megnyilatkozásaid.
2011. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a 10. válaszod aztán az én reagálásom a 11. válasszal tiszta? :D
2011. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mast is idegesit az, aki csak bulizni ment az egyetemre?


Elsos vagyok es engem nagyon zavar. Van olyan 10-15 ember, aki csak bulizik, vihoraszik, aztan az okos telefonbol kiirja a zh-t. 5 eves munkaviszonyom van, tudom mit jelent dolgozni es adot fizetni. Bant, hogy az ado fizetok penzebol megy el az ilyen "tanulmanyok" finanszirozasa. (tudom, megy az masra is, de ebbe most ne menjunk bele!) Egyetemre nem kotelezo jarni, mi a fraszert kezdtek el, ha nem tudjak komolyan venni a kotelesseguket.

2011. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
köszi, h bemásoltad ezt a lépést akár ki is hagyhattad volna ha nem tudod leírni mit értelmeztem rosszul akkor inkább hagyjuk.
2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit.
2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2011. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
aha végülis beigazolódott a megérzésem na szia
2011. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Fejezd már be az offolást!
2011. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
43%

Engem is idegesítenek az ilyenek, meg az olyanok is, akik ezzel az adófizetős marhasággal jönnek. Annak a gyermeknek van két szülője, aki úgy lehet 6* annyi adót fizet, mint te. Esetleg éppen költségtérítéses, amihez az állam még mindig hozzájárul, de aki a családja ezt megengedheti az pláne többet keres és adózik. Szal ez az "adófizetők pénzét erre költjük" bezony nagyon sz@r duma.


Azontúl viszont egyetértünk, szerencsére én nem melegedőbe járok, hanem normális egyetemre, de vannak olyan tölteléktárgyak, ahol óhatatlanul bent ülnek a nem túl motivált vihorászó partiarcok akik miatt esetleg nem tudsz koncentrálni. Bulizni egyébként nem bűn, mondjuk, ezt el nem tudom képzelni, hogy honnan veszed, hogy csak buliznak. Lazítani és jól érezni magad nem bűn, ha van mögötte teljesítmény. Aki meg telefonból ír zh-t, az előbb utóbb bajban lesz, mert kivágják onnan, ha pedig mégis lesz papírja, akkor az a szak annyit is ér.


Szerintem leginkább magaddal foglalkozz.

2011. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!