Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell értelmezni ez...

Hogyan kell értelmezni ez esetben a Marketing MA (Szeged) szakra való bekerülés feltételeit? (link lent)

Figyelt kérdés

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának és társkarainak alapszakos

hallgatói számára a Gazdaságtudományi Kar (a következő két félévben ingyenesen)

áthallgatás keretében is lehetőséget kínál a bemeneti feltételek teljesítésére, illetve a majdani

tanulmányok megalapozásához. A kurzusfelvételi javaslatokat a potenciális alapszakok

vonatkozásában az alábbi táblázatok tartalmazzák.


bővebben:-->itt D pont érdekelne...


[link]


vagyis ha ezen szakok valamelyikén végeztem BA-t, csak akkor számítanak be krediteket onnan, ha ezt az ingyenes áthallgatást végigcsinálom...?merthogy nekem az alapszakomon most lesz az utolsó 2 félévem és nem nagyon lenne módom erre...a leírt tárgyakat teljesítem az alapszakban akkor miért kell az áthallgatás??


valószínűleg alaposan félreértelmezem a leírást,ezért szeretnék megerősítést...


2009. máj. 19. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!