Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Katona József...

Kecskeméti Katona József gimnáziumról mondanátok valamit?

Figyelt kérdés
Pl, hogy érdemes-e oda jelentkezni, tényleg annyira erős iskola-e mint mondják, stb. Egy pár dolgot írjatok róla légyszi.
2011. dec. 26. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem olyan erős...inkább a neve nagy..

van pár tanár , aki szeret keménykedni, ha őket kifogod, akkor viszont köpni nyelni nem fogsz tudni.

Egyáltalán nem jó iskola...Nagyon erősen jobboldali minden tanár a történelem órákat például sok esetben nyílt politikai népbutításként is fel lehet fogni...

Kb. úgy 11-12 osztály környékén kezdik emberszámba venni ott az embert, addig kb. egy kis senki vagy a tanárok szemében...

Ami még külön undorító, hogy minden ismerősi alapon megy ott.. Tehát te ismered xy tanárt, akkor be vagy biztosítva... ha nincs ott tanár igazgató ismerősöd, akkor te vagy, akit majd ki fognak golyózni... (ugyanis valakit ki kell, ettől erős iskola, hogy kevesen állják meg a helyüket...)

Sznob gazdaggyerekek járnak oda, csupa elit szülővel a háttérben, de ezeknek a gyerekeknek mind kb. nulla a fogalma a valód életről...(kb. úgy kell elképzelni, hogy apuci 20ezreseivel vásárolgatnak, de múgy 17-18 évesen ahhoz nincs elég eszük, hogy pl.: időpontot kérjenek a háziorvosuktól és elmerjenek menni anyuci nélkül...)

Gáz suli... nem nevel életre...

2011. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
érdekes. te jártál oda/oda jársz esetleg? vagy valakid, ismerősöd járt oda?
2011. dec. 27. 16:02
 3/14 anonim válasza:
26%
Egyetértek az előttem szólóval. Valaha jó suli volt, mára csak a nevéből él. A Bányai, Bólyai de még az Ézi is simán veri. De mondhattam volna kb bármelyiket.
2011. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

oda jártam, tapasztalatból írtam azokat, amiket! Három éve végeztem ott, előtte meg hat évfolyamosba jártam a Katonába!

Tényleg akármelyik gimnázium, szakközép jobb választás mint a Katona!

Ha van mit a tejbe aprítanotok, és befolyásos kapcsolataitok vannak, akkor vállaljátok be, de egyébként semmi teteje nincs...

2011. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem értek egyet az előttem válaszolókkal. Én most járok oda, és nem volt ott ismerősöm, se tanár, se senki, az eszemmel és tanulással kerültem be. Persze, vannak protekciósok, de melyik iskolában nem? Egyébként meg lehet nézni, hogy országos listán hol is helyezkedik el az iskola, bőven veri az Ézit, Bólyait vagy a Bányait. És igen, vannak tanárok, akik képesek keménykedni. És? El kell viselni ezt is, mint ahogy azt is, hogy ez egy olyan iskola, ahol igenis tanulni kell. Ha nem tetszett, ott kellett volna hagyni.
2012. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Én a Bányaiból mentem át. Megbántam. Egyáltalán nem veri.
2012. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
41%
nekem egy barátnőm jár a katonába, meg néhány a bányaiba. egy koleszban vannak, de mindketten azon a véleményen vannak hogy aki tanulni akar amellett barátokat szerezni stb az menjen a bányaiba.. a katona nem olyan erős suli mint a neve..én másodiknak jelöltem meg, elsőnek a bolyait. nem mindegy szerintem hogy leülsz egy lépcsőre egyedül és magolod a könyvet vagy a barátaiddal együtt tanultok pl , vagy eljársz valamilyen sportszakkörre, ilyesmi. mert úgyhallottam a bolyaiban sokkal több lehetőség van ezekre..
2012. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
legjobb barátommal megyek oda, és a koleszban is lesznek barátaim. köszi a választ!
2012. febr. 15. 19:15
 9/14 anonim válasza:
Biztosan lesznek barátaid, csak nem mindegy, hogy ugyan azért a teljesítményért tanulnod kell egész nap, vagy lesz szabadidőd is !
2012. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azt mondták, a legjobbakat veszik fel, nem pont alapján, aztán kiküldték levélben, hogy a pontszámom nem lett megfelelő.....
2012. máj. 3. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!