Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Katona József...

Kecskeméti Katona József gimnáziumról mondanátok valamit?

Figyelt kérdés
Pl, hogy érdemes-e oda jelentkezni, tényleg annyira erős iskola-e mint mondják, stb. Egy pár dolgot írjatok róla légyszi.
2011. dec. 26. 18:45
1 2
 11/14 anonim válasza:

Shrekk apátok mögbas zta ott a 6 évet él mint hall a vízben. Végig ittam a 6ből 4évet és inkább ide járok mint a bányaiba hogy bezöldüljön a fejem. A tanárok roh att nagy arcok fölleg néhány nyom orék akiken röhögünk egész órán. Párszor kiakartak bas zni de nem találtak fogást. Ha meg fizikát vagy matekot akarsz tanulni némelyik maximalista kemény de megtanulod.

Világ legjobb osztálya a miénk ha kell összetartunk vagy kitartunk vki mellet hogy ő nem volt vagy ha kell közössen szívatjuk a tanárokat. Van pár alkesz tanár de hol nincsenek. Jah és a város legszebb lánya idejárnak. Ha innen vkit kibas ztak az tuti extra hülye vagy totál engedetlen gy ökér.

Egy biztos ha mi elmegyünk a katonából a tanárok pezsgőt fognak bontani :).

És nem akarok elmenni innen mert tudom hogy hiányozni az egésznapi hülyeség.

Szeretem ezt a sz ar fölleg a diákok miatt meg bár jóarc tanár véget.

Gyere ide, jó lesz!!

2013. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
58%
Az előttem szólókkal egyáltalán nem értek egyet, nyilván vagy nem jártak oda, vagy azok közé tartoztak akik minden év végén kegyelem kettessel mentek át, esetleg mindenki utálta őket mert antiszociálisak voltak és most valószínűleg rendkívül boldogok, hogy a maguk primitív módján visszavághatnak, persze névtelenül. Én most vagyok végzős csak ajánlani tudom, egyáltalán nem 'csak a híre nagy' elég csak megnézni a statisztikákat... A tanárok általában tényleg kemények, de hát ez a katona, gyengébb képességekkel válassz gyengébb iskolát. A tanárok a legjobbak a városban, bár ha peched van akkor egy-egy tárgyból kifoghatsz olyat, aki nem áll a helyzet magaslatán, de hát hol nem? A társaság jó, nem kötelező vegyülni a vidéki mesehősökkel sem akik az apádnak titulálják magukat. :D Összességében csak ajánlani tudom. D.B
2013. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11es válaszoló, csak nem Dávid Balázshoz van szerencsém? :D
2013. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Amit nem mondanak el a Katona József Gimnáziumról (kritika)

Kedves Olvasó!

Ha ide kattintottál, akkor nagy valószínűséggel érdeklődsz a Kecskeméti Katona József Gimnázium után. Nagy valószínűséggel jelenleg abban a tudatban vagy, hogy ez a gimnázium Bács-Kiskun megye legerősebb, legjobb gimnáziuma. Nos ez nem teljesen ígyvan! Ugyan is az éremnek két oldala van.

Biztos olvastál, cikkeket, dokumentumokat, híreket arról, hogy milyen kitűnő eredményeket ér el ez a középiskola. pl:. „A kecskeméti Katona József Gimnázium csapata is bejutott a döntőbe,” „A kecskeméti városi rangsor 1. Kecskeméti Katona József Gimnázium”. Nos ezek igazak. Ebből rögtön arra következtetsz, hogy itt a tanárok biztosan nagyon jók, hiszen az ő tanítványaik ilyen kitűnő eredményeket érnek el. El kell, hogy keserítselek hogy NEM!

Ugyan is ezeket a diákokat nem az itteni „SZUPER ISTENI” tanárok készítik fel versenyekre, érettségire, a holnapi dolgozatokra, hanem SAJÁT MAGÁN TANÁRUK. Igen itt külső, más iskolai magán tanárok készítik fel a gyerekeket. Ha nem hiszed el kérdezz meg egy ottani szülőt vagy diákot. A válaszok 99 %-ka az lesz, hogy IGEN, Hétfőn Bioszra megy 15:00 -ra, Kedden Kémiára, Szerdán magán angolra, Csütörtökön Magyarra megy, Pénteken pihizik, Szombaton Fizikára szokott járni, minden második Vasárnap matekra jár, meg néha Törire, ha nagyon kell!

Számoljunk egy kicsit: 1db magán óra alkalmanként alsó hangon 5000ft. Egy héten minden tantárgyból elmegy a gyerek az kapásból 6x5000ft = 30.000ft. Azaz 30.000ft/hét. Ez 1 hónapban 4x30.000ft = 120.000ft/hónap. Mivel 9 hónap iskola van így 1 tanáve 9x120.000ft= 1.080.000 ft. A gyermek 4 éves – 6 éves képzésre jelentkezik akkor a végösszeg: 4.320.000-6.480.000ft között mozog.

Jó tegyük fel, hogy az én gyerekem jóképességű, neki nem kell járnia sehova. Mindenki így kezdi az elején. Csak az első 2-3 karó, után a vélemény megváltozik. Ilyenkor a szülők úgy gondolkoznak, hogy majd kijavítja, de amikor félévkor bukásra áll, akkor beüt a pánik és rögtön hívják Katonás ismerőseiket, hogy ”nem tudsz valami jó magán tanárt ?”. És már fenti összeget el is kezdjük fizetni. (nem biztos, hogy minden tantárgyból, de máris költünk a „katonás” diákra.)

Tehát jól látható, hogy ezt nem az itteni katonás tanárok teszik nevesebbé, hanem a gazdag, jómódú szülők. Itt a katonás szlogennek nem annak kellene lennie, hogy „Becsület és dicsőség az érdemesnek” hanem „Becsület és a dicsősség a MAGÁNTANÁROKNAK ÉS A SZÜLŐKNEK”!

A „nagy sikerek elértével” bizonyos katonás tanárok kis királyokká válnak. Nekik nem lehet, kritikát megfogalmazni(itt nem a beszólásra kell gondolni, hanem itt elég ha a szülő felhívja az adott szakos tanárt, hogy „Időpontot szertnék kérni, lenne pár kérdésem”), mert ha ez teszed akkor viselned kell a „király haragját”: a gyerekedet addig szívtja, alázza, lelki terrorizáljálja, amig egy nap sírva, jön haza a gyerek, hogy nekem elég volt, Anya ide már nem akarok járni, kérlek vegyél ki!

Persze, ha mákod van akkor ezeket a „királyokat” nem kapod ki. Ha ide jössz sok pénzre lesz szükséged.

2021. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!