Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy jöhetnék ki ebből jól?...

Hogy jöhetnék ki ebből jól? (lent)

Figyelt kérdés

Nos, elég gáz történet:

Tegnap kihívott a tanár töriből felelni, mert csak egy jegyem volt (nem tudom miért, nem hiányoztam egy órájáról sem). Közben elkérte a füzetemet és végiglapozta. A közepén volt egy év eleji dolgozatom a hátulján egy nagy pélóval, odanyilazva a tanár neve és mellé írva, hogy "ekkora lóf@sz a seggedbe te köcsög!". Itt szépen leizzadtam, próbáltam megmagyarázni hogy nem én tettem oda. (nem az én írásommal volt írva). Ideges nem volt, de azt mondta, hogy 90%-ban egy emberre tippel, és szégyellje magát, hogy most nem áll fel és vallja be. Közben végig az osztályt nézte, nem engem. Azt is mondta, hogy nem az én írásom és nagy valószínűséggel ilyet nem tennék a füzetembe.


Ugye biztos, hogy nem engem gyanúsít? Innentől szívatni fog?


2012. jan. 4. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
fake
2012. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem fake! nagyon is szarban vagyok
2012. jan. 4. 16:53
 3/3 anonim válasza:

A viselkedése alapján nem téged gyanúsít... amúgy meg a személyiségétől függ, hogy mennyire szívja mellre.

Én csak a legkarótnyeltebb tanároknál ástam el magam egy életre XD a lúzerségre születni kell...

Az idő úgy is eldönti, hogy téged gyanúsít-e, ha igen, arra rá fogsz jönni :P

Amúgy talán jobb, ha úgy teszel, mint aki tényleg nem csinált semmit (úgy vettem ki a szavaidból, ez így is van...). Mást nem tudsz tenni..

2012. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!