Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok nyolcadikos, ha...

Most vagyok nyolcadikos, ha 85 pontot viszek tova'bb, az jo'nak sza'mit?

Figyelt kérdés
e'kezeteke'rt bocsi, telefonon nincsenek...
2012. jan. 5. 23:24
 1/5 anonim válasza:

Ha 100-ból 85-öt akkor igen.

Én kb 60-at vittem, bár írtam egy egész jó felvételit, (86) de sikerült bejutnom egy jó suliba. :)


Persze a szerencse is sokat számít, nameg hogy ne izgulj nagyon a felvételinél.

2012. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, jónak. Ha viszont mégsem lenn elég akkor még mindig ott lesz egy kiskapu. Mégpedig, hogy felvesznek egy másik iskolába, amiből majd októberből átkéreted magad abba, amelyikbe amúgy szerettél volna. Vagy, ha épp oda nem is, mert kitalálhatják, hogy te jelentkeztél, de nem vettek fel és ugye előbb jelölted meg, mint azt, ahonnan mennél, szóval ekkor érdemes egy olyan középsulit talonban hagyni, amit nem jelölsz meg a lapon, és bejátszható ez a eltelt egy hónap, de nem tetszik dolog. Tuti, hogy egy szabad hely még lesz az egyik kezdő osztályban. Sőt...

Én nem írtam felvételit amúgy. És ugyan így vettek fel egy jó suliba annak idején. (9 éve) De ezt még a mai napig is be lehet játszani

2012. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző:Csak félévkor lehet átmenni és akkor ha van hely abban az iskolában.
2012. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Első vagyok.


Ez nem igaz, ismerősöm is ment már át másik suliba október elején.

2012. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De ma már úgy van,hogy csak félévkor és évvégén lehet átmenni másik suliba,és csak akkor ha van hely.

Tanárok mondták nálunk.

2012. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!