Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályosok! Hogy ment a...

8. osztályosok! Hogy ment a felvételi?

Figyelt kérdés
Nekem a magyar jól, szerintem lesz 40 pont, de a matek csoda ha 25 lesz... az irtó szar lett!
2012. jan. 21. 12:38
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

22:35 vagyok..

én a miskolci Földes Ferenc Gimnáziumot

2012. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen meglettek az eredményeim:

Magyar: 42

Matek: 37

2012. febr. 6. 12:56
 43/47 david14315 válasza:

basszus csak én vagyok ilyen hülye? :O

4.26 os átlaggal irtam összesen 32 pontot! :(((

2012. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

david14315: Nyugi, sokat írtak ennyit!

A kérdező: Neked nagyon jó lett!

2012. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 david14315 válasza:
és kecskeméten lenne esélyem a kandóba informatika szakra?
2012. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
David! :) Hova valósi vagy? írj majd privátot, itt lakok Kecskeméttől nem messze :) Amúgy szerintem bőven elég lesz a pontod!
2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Vektor:

-Wikipédia: A vektor a matematika fontos fogalma. Olyan mennyiség, melynek nagysága mellett iránya is van. Ennek legegyszerűbb megfogalmazása, hogy a vektor irányított szakasz. A vektorok irányát is számmal, vagy számokkal lehet meghatározni, ezért aztán a vektorra úgy is lehet gondolni, mint több szám speciális csoportjára. (Ezt matematikai szóhasználattal rendezett számpároknak, számhármasoknak, vagy szám n-eseknek hívják.)

A vektorokat legegyszerűbben úgy képzelhetjük el, mint nyilakat, amik a tér egyik pontjából mutatnak a másikba. A nyíl mérete a vektor hossza. (Tér helyett tetszőleges más dimenziójú "teret" is elképzelhetünk, például síkot, vagy sokdimenziós teret.)

A vektorok bevezetésére elsősorban fizikai problémák megoldása sarkallta a matematikusokat. Például az elmozdulás, erő, forgatónyomaték, vagy a térerősség (mágneses, elektromos, gravitációs stb.) vektorokkal leírható mennyiségek.


-Saját: Eltolásban az eltolt egyenes xD

2013. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!