Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy smsg ta 350es ledes...

Zoolko kérdése:

Van egy smsg ta 350es ledes monitor tv-m, mely 24"-os,60 Hz és 5ms a válaszidő! A szememet zavarja, le akarom cserélni! Nagyobb válaszidejű és nagyobb herz-es led monitor-tv-re cseréljem, vagy egy kb.100hzes led tv-re cseréljem le, mi a különbség?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 13:43
 1/6 detronic ***** válasza:
A válaszidő az a fénypont kikapcsolási ideje a 100 hz nem fog vibrálni. Bár a 60hz nek sem szabad. Mi zavarja a szemed ???
2012. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ezt jó lenne tudni, nem a vibrálás zavar, nem tudom mitől, de kifárad a szemem már egy órás használattól is!:S

Azt tudom hogy a frekvencia a led-es telelvizióknál és monitoroknál nem olyan fontos, de akkor is....

2012. jan. 6. 15:10
 3/6 detronic ***** válasza:

próbáld meg levenni a fényerőt és az erős színeket. kapcsold ki a szín erősítést, magic bright és egyebek...

Ha amúgy a pixelek nincsenek elmosódva, a betűk kontrasztosak akkor nagy gáz nem lehet.


ez nemtom mi : Magic Angle Vertical technológiája

ezt kapcsold ki : Mega Dynamic Contrast


a leírás alapján király monitor, nekem is 23 as van, 70 cm ről nézem netezésnél és melónál minden majdnem minimumon van.

2012. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezzel próbálkozni fogok!

Kösz a választ!

2012. jan. 7. 17:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom mi a különbség egy 24"-es tv és tv-monitor között, csak a felbontásban lehet különbség?
2012. jan. 8. 13:37
 6/6 detronic ***** válasza:
Nekem még nem volt dolgom olyannal, nem igazán tudom más e a kijelzője.. Valami biztos van, ha már létezik tuneres monitor elnevezés is.
2012. jan. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!