Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megharagudott a tanárom?

Megharagudott a tanárom?

Figyelt kérdés

Rövidített órák voltak. Pont az ő óráján kellett elmennem az orvosiba egy osztálytársammal. Elmentünk, megvártuk egymást, aztán még kb 5 percet vártunk, hogy kicsengessenek. Visszamentünk a terembe, és megjegyezte a tanár, hogy nem hiszi, hogy eddig tartott a vizsgálat. Ráadásul dolgozatot kellet volna írnom.


Nekem ő a külön tanárom matekból. Ma volt különórám vele. 5 percet késtem. Kicsit feszültnek láttam. És nem olyan volt, mint eddig. Mondta, hogy elfog maradni a holnapi óra vele. Beszélgettünk kicsit, de nem esett szó erről. Pedig máskor mondta, hogy holnap írsz dolgozatot, remélem nem felejtetted el, stb. Szóval szokott megjegyzéseket tenni, hogy 'láttam, jól érezted magad az órámon', stb.



2012. jan. 26. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég paraszt voltál, hogy tudtad, hogy dolgozatot kellett volna írnod, erre nem hogy pont akkor késel, de még ráteszel egy lapáttal és be se mész órára... Ezek után örülj, hogy ha segíteni fog még valamit! Gratulálok!
2012. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

pf..xD sztem ha ezért haragszik a tanárod akkor egy kicsit túlérzékeny :D

amúgy meg gondolom, hogy nem ingyen tartja azokat a különórákat, szal ha ezér parasztkodik, akkor talán nem kellett volna tanárnak mennie...

tudhatta volna, hogy ez mivel jár

lol...

am én nagyon jóba voltam/vagyok a volt biosz tanárommal és nekem ő volt különtanárom is mikor készültem érettségire

nem voltam mindig jó az óráján, volt h egy dogánál puskáztam és lebuktam.. akkor kicsit nézett h ez mi volt?

volt h vitatkoztam vele, de erre az volt a reakciója h rácsapott a seggemre

volt h késtem a különóráról, de nem akadt ki.. mindig beszélgettünk óra elején kb fél óráig.. (nem kellett kifizetni, sőt alapvetően nem is fogadott el pénzt tőlem, egy hatalmas virágcsokrot kapott meg egy halom milka csokit, mert hiába nyomtam a kezébe a pénzt nem rakta el) volt h segítettem neki csinálni szendvicseket mikor haza értek a gyerekei..

mielőtt valaki félreértené, mindketten nőneműek vagyunk és heterok

2012. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!