Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Eötvös József...

Milyen az Eötvös József Gimnázium, a Városmajori Gimnázium és a II. Rákóczi? (Bp. )

Figyelt kérdés
Milyen a közösség, a tanárok? Nehéz iskolák? Körülbelül hány ponttal lehet bekerülni?
2012. jan. 28. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A II.Rákóczi "ribancképző",bár elvileg elég jók a tanárok.Oda jobb jegyekkel és egy közepes felvételivel is be lehet kerülni.
2012. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Eötvös szerintem jó, legalábbis jó helyen van. Tudomásom szerint jó a társaság és megfelelő az oktatás is. A másik kettőről nemigazán tudok sok mindent.
2012. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. jan. 29. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

A Rákóczi régen nagyon jó volt, mostanában rosszabbodik. Nem tudom ismered a nagy Bp-i sznob/riban.cképző szakközépet akarom mondani a Móricz Zs. GImnáziumot.. na ez is már kezd olyan szintre süllyedni.

alapvetően cicafiúk és cicalányok járnak oda, sok a lenéző, sznob ember.

erősségében nem olyan erős mint egy tehetséggondozó gimnázium, de azért nem is rossz, közepes, de nem kell agyon tanulnod magad, igaz, képességfüggő.


a városmajornak jó híre van, jó suli, meg is jelölöm de csak 2. helyen. a barátnőm aki oda jár azt mondja kicsit elit és hogy ott is vannak sznobok, de azért ilyen külsőségek meg ruhák meg ilyenek alapján nem ítélnek meg senkit mint pl Móricz, Rákóczi. erős suli

2012. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi. A városmajort szerintem én is csak második helyen jelölöm meg.

A Rákóczi pedig a 3-4. helyen lesz. Érdekes, én azt hallottam, hogy mostanában a Rákóczi egyre jön föl.

2012. febr. 8. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Budán a Városmajori az jó
2013. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!