Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten hol vannak Euro-one...

Budapesten hol vannak Euro-one boltok? Tudok egyet a Pólusban, a József körúton és egyet a Rákóczi úton. Ezen kívül hol van még?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 09:06
 1/7 anonim válasza:
csak ott.de van one euro bolt,az több helyen: [link]
2011. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Astoria és a Kálvin között a Múzeum körúton is van egy, és volt a Moszkva környékén is, hogy van-e még, azt már nem tudom.
2011. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kéne Euro-one bolt, mert kinéztem egy bizonyos terméket, amit eddig még csak ott láttam. A honlapon megjelölt mintaboltokban nem lehetett kapni, de reménykedem, hogy valahol maradt még belőle.
2011. aug. 26. 09:47
 4/7 Pintér Marianna válasza:
a Mester utcában is van egy :D
2011. szept. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Pólusban kettő is van, egymás mellett, de rengeteg termék egyezik az Euro Family kínálatával, ezért érdemes körülnézned ott is, hirtelen az Újpesti és az Óbudai Stop Shop jut eszembe ahol ezek az üzletek találhatók.
2011. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most nyílt Budapesten a xx.kerületben pestezsébeti piac melett egyből
2011. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Damjanich utcában is van, a közepe táján.
2011. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!