Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre egyetem, nem tudom,...

Jövőre egyetem, nem tudom, koleszes legyek-e, vagy otthonról járjak be?

Figyelt kérdés

Addig befogunk költözni Pestre, de kb 1 órára az egyetemtől.

Koleszes is szívesen lennék, társasági életet szeretnék élni, aztmondják, az egy örök emlék, meg megtanít elszakadni otthontl, és ez nagyon rám férne.

Miből marad ki, aki otthonról jár be??


2012. jan. 30. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
én voltam koleszos is (többször), most átjöttem arra az egyetemre, ami abba a városban van, ahol a szüleim élnek, így náluk lakom. szerintem sokkal jobb. persze a kolesznek is vannak örömei: buli, csajok, ivászat, de ennyi. sokat röhög azokon akiknek azok a legszebb évei, mert elég szar életük lehet.
2012. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem leszel koleszos nem maradsz le semmiről. Ahogy az első is írta, "nevet azon, hogy valakinek a koleszos évei a legszebbek, a többi milyen szar lehet". Én úgy vettem észre, hogy néhány koleszosok eljárnak bulizni, viszont nem tanulnak semmit, így elég sok tárgyuk nem lesz meg, ha csak nem zsenik. Szerintem első félévben jelentkezz koleszba, meglátod milyen aztán ha tetszik maradsz ha nem akkor nem:)
2012. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!