Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF vagy BME? Gazdálkodás és...

JustWannaAsk kérdése:

BGF vagy BME? Gazdálkodás és menedzsment szakon

Figyelt kérdés

Természetesen corvinusz van a listám elején de mi legyen a második?

Ha lehet nem kérek ilyen egyszavas válaszokat, hanem érveket.


KÖSZÖNÖM!



2012. febr. 13. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha már olyan természetes, akkor tanuld már meg leírni rendesen!
2012. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
bme, benne van a nevében hogy egyetem..
2012. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

tudod kedves előttem lévő a Corvinus teljes neve: Budapesti Corvinus Egyetem --> BCE, mert benne van a nevében ;)

mielőtt lehordasz valamit, előtte nézz utána

2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
és hogy a kérdésre is váalszoljak, ha már gazdasági, akkor corvinus, a bme-n a gazdasági kar, egy mostoha kar, a bme műszakiban jó, a corvinus meg gazdaságiban
2012. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
21:39 Olvasd el mi a kérdés, aztán amit írt a gyerek a kommentben. Rájössz, hogy agyilag korlátolt vagy.
2012. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés a bgf és bme között szólt...

én ez alapján azt mondom h a bme-n talán többet fogsz szenvedni, úgyh lehet jobban jársz a bgf-el.

de ha érzel magadban megfelelő határozottságot, akkor a bme-t ajánlom inkább :)

2012. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók

nincs kérdésben semmi corvinus,csak azért irtam oda hogy ne azt válaszolja mindeki hogy bce...elég komoly pontok kellenek oda,és nem tudni merre mozdulnak a pontok ebben az évben.


Kedves utolsó

a bme miben\mitől nehezebb szerinted?

2012. febr. 14. 10:30
 8/26 anonim ***** válasza:
18.49-es vagyok, igen az egyetemmel a BME-re céloztam:). amúgy biztos hogy nehezebb sokkal mint a BGF, mindent matekos oldalról közelít meg, nem mondom hogy mérnöki szinten, de sokkal több matekot tanultok mint a többi közgáz karon.
2012. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
ez már igazi válasz ! köszi
2012. febr. 14. 11:17
 10/26 anonim ***** válasza:
én is hasonlóra gondoltam a nehézség szintjén. meg a bme híres arról h egy "neptun kód" vagy. ennél fogva a tanároknak is sokkal könnyebb megbuktatni téged, mert tök nem tudják h ki vagy. sokszor utána kell járni dolgoknak, amit nem is te basztál el, hanem mondjuk a tanár v a neptun, különben megbuksz. :) nagyjából iylenekre gondoltam
2012. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!