Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénteken szóbelizek a Zrínyi...

Pénteken szóbelizek a Zrínyi Ilona Gimnáziumba, Miskolcon. A matek szóbelin csak matekot kérdeznek, vagy más jellegű kérdéseik is lesznek? Info lent.

Figyelt kérdés

Tehát miért választottam ezt az iskolát, mit tudok Zrínyi Ilonáról, stb... Ilyenekre gondolok a más jellegű kérdések alatt.


Előre is köszönöm.


2012. febr. 29. 18:19
 1/6 anonim válasza:
Én is ott szóbeliztem csak én nyelvtanon :)
2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na hál' Istennek jól sikerült! :)
2012. márc. 3. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
régi kérdés látom :D én is ott voltam csak a kettőtök keverékén :D(magyarul mind a 2-n :D) hanyadikok vagyytok a rangsorban? engem felvettek mind a 2-re de a matekosra megyek :))
2012. márc. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok::)) matekon 15-18. vagyok magyaron 10-12. (biztos helyem van hiába ideiglenes mert elsőnek jelöltem meg :P)
2012. márc. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vicces belegondolni, hogy 4 éve még ezen stresszeltünk, most meg már el is ballagtunk :)
2016. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy-úgy, szerencsére én a Hermanból. :)
2016. máj. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!