Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KRE vagy BKF? Kommunikáció és...

KRE vagy BKF? Kommunikáció és média szak.

Figyelt kérdés
Rosszalló megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi, köszönöm! Kommunikáció és média szakra szeretnék menni, de nem tudom, melyik iskolát válasszam. Önköltségesre jelentkeztem, tehát a KRE mellett szól az, hogy olcsóbb, de melyik jobb, könnyebb, jobban informált, elismertebb? Valakinek itt van személyes tapasztalata?
2012. febr. 29. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek közül BKF egyértelműen :)
2012. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én a Károlira jártam, és nem ajánlom.
2012. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a BKF, a KRE... Hát noname. BKF-nél meg készülj, ott húznak le pénzzel, ahogy tudnak (tapasztalat). Mellékesen muszáj megjegyeznek, nagyjából mindegy, hol csinálod ezt a szakot... =/ De hátha valami tuti gyakhelyet sikerül szerezned magadban, a BKF-nek van mondjuk Karriercentruma, azért hasznosabb.
2012. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a BKF! Szerintem nézz körül a felvételi honlapjukon, ott elég sok hasznos infó van: [link]
2012. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!