Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rangsor eredmény alapján, van...

Rangsor eredmény alapján, van esélyem ebbe a közép iskolába? (többi lent) 14/L

Figyelt kérdés

A Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskolába jelentkeztem, és a felvételi ideiglenes rangsor alapján 87-ből 31.-ik lettem a (nyelvi előkészítő osztályban). Valószínűleg a felét kidobják, és két-három gyerek meggondolja magát. Szerintetek? Van esélyem?


Köszönöm a válaszokat! :)



2012. márc. 6. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A nyelvi előkészítő osztály létszáma 34.
2012. márc. 6. 23:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 34-et vesznek fel és te a 31.-ik vagy a rangsorban... akkor 100%, hogy bent vagy, nem?
2012. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hátrébb már nem kerülhetsz...
2012. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet ezen megérteni?34-et vesznek fel,te 31. vagy.Biztos közgazdaságiba akardz így menni?

Egyébként nem 2-3 gyerek gondolja meg magát,hanem kb. a felét vagy többet felveszik erősebb iskolába is,ezért inkább oda mennek.

2012. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
természetesen van. ha senki se gondolná meg magát akkor is fel lennél véve, pláne ha kidobnak embereket, stb. szóval igen, így nézve oda már fel vagy véve!
2012. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva gondolta, 31 helyre 87. ?
2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!