Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésen tanuló fiatalok...

Mesterképzésen tanuló fiatalok, lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Az alapképézést 18 évesen kezdtem viszont levelezőn felnőttek között. Hozzászoktam ahhoz a mentalitáshoz, tehát mi mindig lelkesek voltunk, verekedtünk a feladatokért és nagyon sok tanár mondta, hogy 100x jobban szeret minket mint a nappalisokat akik folyton elzüllöttek. Volt alkalmam bemenni egy két előadásra amit a nappalisoknak tartottak és borzalmasak voltak.. A diákok kb olyanok voltak mint a középsulikban. Visszaszólogattak a tanárnak és kb le se sz@rták a tanítást. Most nappalin szeretnék mesterszakot elvégezni és bízom benn, hogy ott már nem ilyen körülmények vannak.

Akik ott tanulnak, tudtok nekem mondani pár sort? Gondolom a mesterszakon tanulók már fontosabbnak tartják a képzést és jobban megkomolyodtak már, csak kicsit bepánikoltam. Nem akarok egy züllött csoport tagja lenni akit strébernek néznek, mert levelezőn hozzászoktam, hogy szeretek tanulni és a gyakorlatokon is lelkes vagyok...



2012. márc. 13. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen egyetemre járhatsz, ahol ilyen a nappalis diákok mentalitása.... én ilyen viselkedéssel soha nem találkoztam, pedig én is nappalis vagyok, nagyon sok barátom szintén nappalin van különböző egyetemeken és voltam már bent náluk jó pár órán, soha nem tapasztaltam ilyet, amit leírtál.

Pont ezért nem tudok érdemben válaszolni a kérdésedre, mester szakos órán még nem voltam bent, de valószínűleg ott több komolysággal fogsz találkozni.

2012. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megnyugodtam. Úgy néz ki csak errefele ilyen a diákok viselkedése. Engem is megdöbbentett.
2012. márc. 13. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Én középsuliban az extra magolós stréberséget súroltam, egyetemen a lazábbak közé tartozom ugyanolyan mentalitással. Szóval miről is beszélgetünk? :D
2012. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!