Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ritka az, ha valaki...

Milyen ritka az, ha valaki kitűnő tanuló középiskolában?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka.
2012. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ritka, főleg egy kb közepes erősségű gimiben...Én ismerek párat akik középsuliban is végig kitűnőek voltak.
2012. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl ritka,nálunk 4-is volt és ott voltak még akik csak 1-2 tantárgyból kaptak 4-est.22-en voltunk.
2012. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy jobb iskolaban nem ritka, sot sok olyan elit gimnazium van ahol a legrosszabb tanulo is 4-es... en egy viszonylag jo suliba jartam videken, osztalyonkent kb egy-ket kituno tanulo volt.
2012. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nálunk 4,78 az osztályátlag, közepes erösségűbe járok, szóval nem hiszem hogy ritka. Inkább csak nem könnyű mindig a maximumot nyújtani.
2012. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka, persze gimi függő. Én egy elég jó gimibe jártam, 4,8 volt az osztályátlag utolsó évben (ami a leggyengébb évünk volt).
2012. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez iskolafüggő is.Na , meg természetesen attól is függ hogy milyen hosszú a nyelve a diáknak illetve a szüleinek , emellett hogy kinek a gyereke.
2012. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én továbbmennék ezen a jó gimi közepes gimi gyengébb gimi féle logikán.mert sokhelyütt hiába vagy nagyon jó a tanárok szeretik ugymond egymáshoz mérni a diákokat.teszem azt kaphatsz úgy négyest hogy más suliban tuti ötös lennél csak ha egy oktv győztes pl az osztálytársad akkor nehogymár ugyanolyan magasságban legyél te is akinek bár jó esze van,szorgalom se hiányzik de nem jár versenyekre meg fakultációra.


én egyébként jópár kitűnő tanulót ismertem de csak igen kis töredékük "kitűnőségét" ismertem el.Alapvetés:ha valaki hackerszinten bűvöli el a számítógépet,pillanatok alatt számol ki egy matematikai példát fejből bla bla arról én nem hiszem egyszerűen el hogy tesiből is ász(szertorna,atlétika stb)...nameg ha valaki kész izomagy annak legyen még olyan klassz hangja hogy nemtudomhány oktávot kiénekeljen,emellett még művészi vénája is legyen(rajz).Szerintem van egy olyan felfogás is a tanárok körében hogy "aki mindenből jeles kivéve az én tantárgyamból..hát annak a bizonyítványát nehogymár én csúfítsam el,inkább beállok a sorba és megadom én is az ötöst neki"

2012. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"aki mindenből jeles kivéve az én tantárgyamból..hát annak a bizonyítványát nehogymár én csúfítsam el,inkább beállok a sorba és megadom én is az ötöst neki"


Nálunk minden tanár így gondolkodik, és azért igazságosnak találom, bár 4,7-es átlagom volt mindig, így nem volt a közelében a kitűnőnek, de kiugrottam volna az ablakon, ha egy tantárgy elrontja a bizonyítványom:D Matekzseni osztálytársamnak sosem ment a kémia(egy általánosba is jártunk), milyen lett volna már, ha a jeles bizonyítványában ott egy négyes kémia..

2012. márc. 31. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!