Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinálják, ha Olaszországb...

Mit csinálják, ha Olaszországban szertnék tanítani?

Figyelt kérdés

Történelem vagy "olasz" irodalom és nyelvtan tanár lennék...

Köszönöm!



2012. febr. 22. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet!Menj ki és taníts! :) Biztosan nagyobb élmény lesz mint itthon tanítani!
2012. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajanlom a Comenius tanarasszisztensi programot, de ehhez nagyon ugyesnek kell lenned. Nézz utana neten.

Az olasz gyerekek egészen masok, mint a magyarok, onallobbak, felnottesebbek, de ha nem vigyazol, ok is a fejedre nonek.

2012. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, remélem összejön ösztöndíj program nélkül is... úgy értem hova kéne mennem tanulni vagy valami ilyesmi, olasz felsőfokúm van! Tudom ez önmagában nem jelent semmit,de most vagyok 19 hova jelentkezzek? L'universítá di Brescia/Bologna ???
2012. febr. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!