Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan úszhatnám meg a ballagást?

Hogyan úszhatnám meg a ballagást?

Figyelt kérdés
Nem akarok menni a ballagásra, de nem tudok normális indokot kitalálni. Az elég vicces lenne, ha azzal indokolnám, hogy egy rokonom ballag?
2012. ápr. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért tennél ilyet? Mi a bajod a ballagással? Szerintem ez hozzátartozik az élethez.
2012. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, h az emberek már a saját ballagásukra sem képesek elmenni -.-"
2012. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező nem szereti az osztályát... anno nálunk is ritka sz*r volt a közösség, csak azért mentem el, mert anya elrángatott.
2012. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Nekem a szüleim is megengednék, hogy ne menjek, tudják ők is, hogy milyen ez az osztály. De azért valami elfogadható indokot jó lenne adnom a tanárnak.
2012. ápr. 10. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Beteg leszel és ennyi... most nem ezen áll a jövőd.

Persze illene elmenni, azért elég gáz ha valaki nem megy el, ki lehet bírni azt az 1 órát...

2012. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rohadtul meg fogod bánni később.az utána lévő bulin ne maradj nem muszáj de most egy hagyományos ünnepélyes bizonyítványosztásra szerintem el tudsz menni... akkor legalább ünnepeld hogy elhagyod az iskolát..

amúgy az egyik csaj még évekkel ezelőtt nem ment el és mindenki a nézőtéren ígx "húú" -zott meg hogy "hol van? nem jött el? úúúú de gááz"

2012. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mész oda, és kész. Csúnyán fognak nézni rád, retorzió nem lesz.
2012. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem illene elmenni a ballagásodra, elvégre ezt nektek szervezik, és ha már vették arra a fáradtságot, hogy megszervezzék, akkor el kéne arra menni. Kb. 1 óráig tart az egész, utána többet nem fogod látni őket.. :) Sajnos a bátyámnak is eléggé rossz osztálya volt, de azért ő is elment. Lehet, hogy később megbánnád, hogy nem mentél el!
2012. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam

Hogy a kérdésedre is választ adjak:

A legjobb indok a betegség. A saját ballagását senki nem halasztaná el, ha egy rokonja ballag.

2012. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!