Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg kötelezővé teszik a...

Tényleg kötelezővé teszik a heti 5 testnevelés órát a 9. évfolyamban a 2012/2013-as tanévtől kezdődően?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 17:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát én is úgy hallottam.Tanár ismerőseim is megvannak rökönyödve.Amilyen vízfejű idióták döntenek az oktatásról akik soha nem is tanítottak nem csodálom hogy elrontanak mindent.

Meg a miniszterelnök "úr" focib_zi

2012. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát ez szuper...-.- egészen biztos, hogy kötelező lesz? Illetve az előrehozott érettségit is eltörlik, és kötelzővé teszik egy 3. nyelv tanulását?
2012. máj. 10. 18:30
 3/26 anonim ***** válasza:

A 3. nyelv nem igaz,de a másik kettőről én is hallottam.Elég nagy hülyeség mindkettő.

De örülök hogy 96os vagyok:D

2012. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Azért ez a heti öt testnevelés érdekes lesz. Az embernek így is hat-hét órája van egy nap, hát még így. De egyáltalán mit lehet csinálni annyi órán át? Bár ahogy a mi tanárunkat ismerem, asszem nekünk akkor heti hét testnevelés, meg három foci lesz.
2012. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
*két
2012. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%
ha fáj a sport, nagyon sajnállak. a gyerekek és tinik nagy réze elhízott és nem sportolnak olyan sokan.
2012. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

kedves utolsó, nem a testnevelés órák számával van, hanem azzal, hogy mégis mikor legyen?

nekem már nincs okom panaszkodni, mivel most érettségizek, de tapasztalatból mondom, hogy eddig 5 éven keresztül (nyekes voltam) szinte végig napi 7 óráim voltak, ekkor jön kérdés, melyik tantárgy rovására menjen? a matek? a magyar? a történelem? szerinted?

2012. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy mit, mennyit és mikor szeretnék sportolni hadd legyen az én döntésem. Persze legyen heti két tesi kötelező, de annál több már nagyon megemeli a heti óraszámokat.
2012. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Elvileg így lesz...

Mondjuk engem nem érint már ez, meg igazán nem is ez a probléma, hogy 7 órát bent kell lenni egy nap, ez azért nem olyan vészes dolog szerintem, hanem inkább azt tartom furcsának, hogy mondjuk miért nem matek óraszámot emelik? Vagy fizikát? Vagy ilyen bonyolultabb tárgyakat, amiket kb senki nem ért, ami persze nem csoda, hisz heti 2 óra fizika pl mire elég, ahhoz képest elég komoly tudományágról beszélünk... Bár oké, ez nem kell majd mindenkinek, de a matek? Hát könyörgöm hány ember van aki nem érti? Erre hallottam mindig is a legtöbb panaszkodást mindenkitől, nem lehet hogy ilyeneket kéne inkább emelni? Jajjj... :D

2012. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
A heti öt testnevelés orbitális marhaság. Ha a tanár érti a dolgát, ráneveli a sportra a gyerekeket (ahogy engem is annak idején) heti két alkalommal is , ha nem , akkor heti 5 óra is kárba tud veszni. A testnevelésre a " csináljatok amit akartok " hozzáállás a káros, nem az,hogy csak kétszer van egy héten.
2012. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!