Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment az emelt töri?

Hogy ment az emelt töri?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye az idei emelt töriről? A kérdésekre a válaszok nem érdekelnek, nem akarom megtudni a kiosztásig.. csak az érdekel hogy ki szerint milyen volt, mennyire volt nehéz, buktatós + esszék.

2012. máj. 9. 14:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát nem volt olyan vészes, de tényleg ritkán kérdeznek ennyire szélsőségesen...
2012. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lestat_626 ***** válasza:
BOTRÁNY VOLT!!!!
2012. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egyetértek:D szar volt:D
2012. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A teszt sokkal nehezebb volt, mint eddig bármikor.


Az esszék jók voltak.

2012. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jól van, egy kicsit megnyugodtam hogy nem csak számomra volt botrányosan szar.
2012. máj. 10. 14:28
 6/16 ezvan:D válasza:
nekem is hihetetlen sssszzaaar lettttt!! de már csak röhögni tudok az egészen :D
2012. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát tényleg egy vicc volt. Osztálytársam/spanom mellettem ült, és amikor kinyitottuk az első füzetet, csak annyit hallott hogy oldalt valaki röhög. Balra néz, és fekszem a padon a röhögéstől.. hát tippeléseken kívül, tudás alapján szinte hozzá se tudtam nyúlni a tesztekhez. Esszéket meg kinyitom... "SKOLASZTIKA" << először egy dámához vagy sakkhoz hasonló játék jutott eszembe róla :D hát azon is úgy elkezdtem röhögni, hogy mennyire szánalmas vagyok. Az összes előző évi emeletet megcsináltam, és mind legalább 50-55% lett az esszék nélkül. Ez az idei meg... pff. Azért imádkozom hogy egyáltalán szóbelizni mehessek...
2012. máj. 12. 12:10
 8/16 anonim ***** válasza:
SZÖRNYŰ VOLT!!! Eddig úgy terveztem hogy majd olyan 80% körüli lesz a töri érettségim de hát ezek után örülök ha 60% meglesz. A teszt rész szörnyű volt,az esszék még hagyján..bár ott is voltak érdekes témák szerintem. A tavalyi 1000x jobb és könnyebb volt. Sőt még a 2011-es októberi is könnyebb volt szerintem,és az elég ritka hogy az októberi könnyebb mint a májusi...szégyen. Már csak nevetek rajta,és az vigasztal hogy az országban szerintem az emelt törizők 90%-a így gondolja..:)
2012. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

en is emeltezni voltam az iden toribol. nehezebb volt,mint az elozoek,az teny. en olyan 70-75%-ra szamitok a teszten (megneztem a megoldokulcsot),az esszeim is egesz jok lettek.


en tenyleg nem kotekedni akarok,de mi a fenet keresel te emelten,ha meg azt sem tudod,h mi az a skolasztika?

2012. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát... már én sem tudom mit kerestem ott. :)
2012. máj. 18. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!