Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismeritek a gödöllői Madách...

Ismeritek a gödöllői Madách Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégiumot? Mi a véleményetek róla? Tanult már valaki ebben az intézményben?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon alja suli. Tényleg nagyon gáz, azt aki oda jár nagyon lenézi mindenki. Én ott voltam pár osztálytársammal előrehozott érettségizni, és a szóbeli alatt kirabolták az egyik osztálytársamat, ellopták a mobilját a táskájából. Én egy másik gödöllői gimibe jártam, de a tanárok ott mindig azzal fenyegettek, hogyha megbukunk mehetünk a "Kettőkettesbe" :D (ez a másik neve a Madách sulinak)
2012. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Ezt jó tudni. :) Nekem nagyon tetszik egy szakma, és érdekelt, hogy milyen ez a suli. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy nem válaszolnak az e-mail-emre. De akkor mindegy is.
2012. máj. 28. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Melyik szakma érdekelt volna?szerintem jobban tetted volna ha személyesen mész be és úgy érdeklődsz,

vmilyen szinten igaza van az elsőnek tényleg sokat romlott az iskola pedig régen sem volt egy nagy szám,de ez elsősorban a gyenge képességű tanulók miatt van,

azért azt viszont bírom amikor egyes személyek úgy minősitgetnek egy másik iskolát hogy nem jártak oda,húztál volna le pár évet ott...akkor helytálló lenne a kritkád is,gondolom Törökös vagy általában azok szoktak így megnyilvánulni.Egyébként meg hozzáteszem hogy lehet hogy lenéznek mindenkit de vagyunk jópáran akik annak ellenére hogy oda jártak így is elértek v. próbálnak elérni valamit.

2012. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Messze lakok Gödöllőtől. Hidd el, bemennék, ha tudnék. A női szabóság érdekelne.
2012. jún. 18. 07:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát figy én igazából pont a női szabó képzésről nem tudnék rosszat mondani,

azt láttam hogy milyen mert ugye a gyakorlatok ott zajlanak a suliban,

a tanárok között vannak szigorúbbak és lazábbak is de jófejek többnyire van és van elvárás a részükről,

csak ugye a közösség az nemtudom most milyen lesz az is sokat számít,de ha jönnek más helyekről normálisabb emberek akkor talán nem lenne olyan rossz,

szokott lenni alapitványi bál meg ilyesmik oda is a női szabók szoktak bemutatókat szervezni varrják a ruhákat bemutatják őket stb,meg vannak más alkalmak is,

és anno még versenyeken is részt vehetett az aki ügyesebb,

én azt mondanám h gondold emg nemtudom milyen más sulikat néztél de ha nem fizetősek akkor nem tudhatod azok is mennyivel lennének jobbak ,bár mondjuk tudok pesten egy jó sulit még de azt hiszem oda is vmi korlátozott a felvétel,

ha érdekel még a gödöllői sztem menj fel az iskola lapjára és a kapcsolat résznél a gyakorlati oktatásvezető telszámát hívd,szerintem ő segiteni fog neked abban ami érdekel.

2012. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed irhatsz privátban és esetleg még abban tudnék segiteni hogy melyik másik iskolát érdemes még fontolóra venned,
2012. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!