Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőoktatási elektronikus...

Felsőoktatási elektronikus jelentkezésben lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Ugye én elekztronikusan jelentkeztem, viszont a hiteleasítést postai úton csináltam.


1) Ha majd csatolom az év végi bizonyítványt + az érettségi bizonyítványt, akkor azt elég csak az interneten, vagy el is kell küldeni?


2) Ha a sorrendet módosítom akkor elég azt is csak interneten?

Nem kell újra hitelesítő lapot küldeni? Ez az előzőre is vonatkozik, ha új dokumentumot csatolok, akkor kell megint hitelesítő adatlapot küldeni?



köszi



2012. máj. 24. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

1) Ugye választani lehetett, hogy postai úton vagy feltöltéssel csatolod a dokumentumokat. Ha a csatolást választottad, akkor elég csak a neten, nem kell elküldeni.

2)Igen elég. Nem kell újra hitelesítőt küldeni. És ha új dokum. csatolsz, akkor se kell küldeni.

2012. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!