Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire megszokott egyetemist...

Mennyire megszokott egyetemisták között hogy van valakinek motorja?

Figyelt kérdés
Vélhetőleg szeptembertől megyek egyetemre(pannon) és gondolkozom rajta hogy érdemes-e venni valamilyen motort magamnak, megéri-e..pl elmenni vele ide-oda, esetleg haverokkal pl balcsira,vagy csak hazaugrani vele, ilyenkor jól jöhet..(vagy netán csajozni =D...) Valakinek valami tapasztalata/véleménye van? meg hogy mekkora motor, ha egyáltalán.(50/125ccm ami szóba jöhet)
2012. máj. 25. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tom, én Ferrarival járok az egyetemre.
2012. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk senkinek sincs, mivel SZTE-s vagyok, és itt ingyen kapunk bérletet, amivel minden tömegközlekedési eszközt használhatunk, h.lye lennék a benzinért fizetni, mikor villamossal/busszal/gyalog is ott vagyok 10 perc alatt mindenhol.


A csajozásról meg annyit, hogy én lány vagyok, de se én, se semelyik lány ismerősöm se izgul be egy motortól, vagy egy kocsitól. Elvégre "értelmiségek" vagyunk, nem tinip.csák a diszkóban, akiknek bejön, hogyha vki pénzes és fizeti a műkörmét.

2012. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Motorozni jó dolog, utcai motor az 600cm3-nél kezdődik legyen az sport,túra,endúró vagy ezek keveréke 1 millióból már jókat lehet venni.KTM 660 SMC veszel egy ilyen paripát aztán ezzel lehet csapatni.
2012. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pannon. Veszprémben? Oda én nem vennék motort, csak városba: elvégre kisváros, tömegközlekedés rendben, dugók nincsenek.

Én Budapesten tanulok, ide inkább kellene egy kismotor (robogó, fürge-mozgékony kis valami) vagy egy bringa.

Ha már mindenképp motort akarsz, akkor oda inkább valami olyat, amit terepre is tudsz hasznosítani és később is... túra, enduro stb. Olyannal már lehet kirándulni, hazamenni is. De az meg nem olyan picike, mint amit megadtál.


Csajozni motorral? Hát, lehet, hogy fogsz vele, de ne azért legyen motorod, ember. 0_0"

Kislibák buknak a motorra, értelmes nőstények az agyadra buknak, nem egy fényesre sikált avagy nyakig sáros gépre.

2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja egyébként itt Budapesten a karon talán ha 3 motort látok, nem többet. Pedig ELTE BTK nem olyan kicsi és fiúk is vannak szép számmal.

Amikor BME-n jártam, ott sem volt sokaság motorból. Jó a tömegközlekedés, diákáron nem is olyan vészes a bérlet, inkább mindenki azzal mászkál.

2012. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!