Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus biomérnöki szak...

Corvinus biomérnöki szak mennyire nehéz? Tapaztalat? Minden info érdekel!

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen nehéz mérnöki szak. Mire vagy pontosan kíváncsi? Egyébként ha biomérnök, akkor miért nem BME?
2012. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért nem, mert meló mellett az tul nehéz lenne:s

mik a buktatós tárgyak? igazából minden érdekel amit tudni lehet róla

2012. máj. 26. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, és hidd el, nagyon szívesen fikázom a Corvinust (én is oda járok), de munka mellett azért az is nehéz, sok labor van, sok gyakorlat, amiken muszáj ott lenni.

Itt van egy mintaterv: [link]

Én élelmiszermérnökire járok, de sok óránk együtt van a biomérnökökkel, azokról tudok nyilatkozni. Nyilván matekból sokan buknak, sokan szoktak még szervetlen kémiából (nem mennek az embereknek a számolások). Az évfolyam több, mint fele bukik fizkémből is, de ez nagyrészt a tanár hibája...

2012. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én laborba dolgozom és szeretem is de csak okj-m van és tanulni akarok még, lehetőleg olyat aminek köze van a szakmámhoz, de nem nagyon van ilyen, eléggé elkeseredtem..:S

Van valami tipped, hogy mit lenne még érdemes??

2012. máj. 26. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aminek köze van laborokhoz, és egyetemi, főiskolai képzés, ott mindenhol van sok labor és sok gyakorlat, ahol muszáj ott lenni. :S
2012. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az nem baj csak levelező kéne, hogy tudjak melózni mellette, csak ilyet nem találok pesten
2012. máj. 26. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszermérnök éppen van levelezőn tudtommal.
2012. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ooo zsiiir köszi, megnézem
2012. máj. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!