Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt hogy tudnám úgy csinálni...

Ezt hogy tudnám úgy csinálni hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Az a dolog van,hogy suliban mostanába minden nap próbálunk a műsorra,az év végire.De közben kéne néha tanulni a tételeket a vizsgákra.És mondjuk én már a nagy részét megtanultam.És holnap írunk tz-t fizikából,és majd kémiából is kéne min. a fél osztálynak felelni.És a bioszt még nem is monndtam.Szóval ezt hogy lehetne jól csinálni?Mert amúgy megtanulnám a fizikát is,eddig is megtanultam mindig.De most délutánonként próbák vannak.Akár 7.órában is.És nem engedik hogy pl tesin próbáljunk.Meg ma is 3 műsort próbáltunk,hiába nem volt benne az első 2be mindenki.12:15kor kezdtük kb,és 14:kor lett vége.De holnap is írunk ,és arra is kéne tanulni.De nekem ezzel az a bajom,hogy mire hazaérek addigra nemhogy tanulni,de még enni és átöltözni sincs kedvem.És olyan fáradt és ,,örülök hogy élek és nincs más bajom" érzésem van.De akkor hogy tanuljak?Tudom hogy muszáj,mert 5t kéne írnom,de közbe a próba el is veszi az erőmet és az időmet részben.
2012. máj. 30. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ennél nagyobb bajod sose legyen. Már ne is haragudj, de egész este 10 óráig tanulhatsz.

Ha 16 óra utántól számítom, ez legalább jó 5 óra, amennyiben 1 óra pihenőt is beleszámolunk.

Most még rengeteg időd van, örülj neki.

2012. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és amit este tanul az ember, az jobban megmarad benne.
2012. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 7kor mát úton vagyok és 1-2 fele érek haza, dolgozom. Este 6-tól pedig este 10-ig tanulok. Mindennap. Így lehet, majd rájössz ha neked kell megkeresni mindenre a pénzt.
2012. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!