Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Stréberek? Gyertek! Bárki aki...

Stréberek? Gyertek! Bárki aki úgy érezte, hogy bántották az iskolában a stréberezést vagy gúnyolódtak vele, vagy csak a töke tele van az aktuális intézménnyel, ahova éppen jár, és ki akarja beszélni, annak itt a helye!

Figyelt kérdés
FIGYELEM! Itt barátságok kötésére is van lehetőség, szóval aki őszinte barátot keres az jó helyen jár!

2012. jún. 5. 20:19
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Szerintem annak ha valaki jól tanul semmi köze a stréberséghez. A stréber egy pejoratív jelző amelyet az irigyeid ragasztanak rád mert nem hiszik el, hogy azért vagy jó, mert okos vagy, hanem bebeszélik maguknak hogy halálra tanulod magad és nyalsz a tanárnak az eredményeidért, mert nekik így könnyebb elviselni, hogy buták. A mi sulinkban ilyen dolgok szerencsére már nincsenek, nálunk az a gáz ha vki rosszul tanul, ha még sok van hátra a suliból azt tanácsolom, hogy válts vmi jobb sulira, mert ha ilyen a környezeted az nagyon tud hátráltatni abban hogy jó érettségiket írj. Emellett próbálj meg sulin kívül barátkozni, mert már elnézést de tényleg nincs arra garancia hogy a sulitársak akikkel random összekerülsz nem mind idióták.
2012. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, hasznos, és építő jellegű volt :)
2012. jún. 6. 16:17
 13/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, és milyen iskolába jársz (nem melyikbe)?
2012. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
ez most hogy jön ide? talán sejtésed van arról, hogy ki a kérdező??
2012. jún. 6. 16:59
 15/29 A kérdező kommentje:
mert ha azt kérdezted volna, hogy melyikbe, biztosan senki se az igazat írta volna....
2012. jún. 6. 17:00
 16/29 anonim ***** válasza:

Engem is piszkálnak,hogy stréber vagyok.Mindig találnak rajtam valamit amit ki tudnak gúnyolni.Idén lett a legdurvább a helyzet,folyton beszólogattak.Egy ideig bírtam aztán elsírtam magam...Egyébként az a szomorú,hogy az összes tanár tudja,hogy milyen szemetek,de senki sem csinál semmit, az osztályfőnököm is csak annyit mondott,hogy bírjam ki ezt az utolsó évet.

Remélem a gimi jobb lesz.

2012. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
nincs sejtésem arról, hogy ki vagy, hidd el, az üldőzési mániádat eltemetheted, segítő szándékkal kérdeztem
2012. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
nincs üldözései mániám még...
2012. jún. 6. 18:21
 19/29 anonim ***** válasza:
ja, látom.
2012. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Nem voltam stréber. Talán még jó tanuló sem voltam. Viszont szimplán fújtak rám, ha mondjuk kitűnőre megírtam pl. egy angol témazárót. Mondjuk, azért bántottak a legtöbbször, mert kitűnő voltam tesiből lehet vicces tök egyszerűnek tűnik mások mégis abból hasalnak el, de rendőr fakton annyira már nem poén a dolog. Sokszor az volt a baj, hogy ha már 10:00 percen belül futottam a 2000 métert.

A végén oda fajultunk, hogy nagy balhé lett belőle, mert nem hagyták, hogy átöltözzek + meglettem fenyegetve, hogy ha esetleg mégis megteszem, akkor lekapják a fejem.

Úgy, hogy a tanár vetett véget az egésznek.

Végig szivatta őket ezzel [link]

Szóval közölte a Drágákkal, hogy aki nem öltözik át, az ezt fogja csinálni egész órán. Szóval 45 percig.

45 perc felénél, pedig kart váltottak oldalra.

Egészen más lett a doloknak a lényege. Nem velem voltak elfoglalva, hanem az idővel, aztán meg magukkal. Kissé elfáradtak! :DDD

2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!