Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Stréberek? Gyertek! Bárki aki...

Stréberek? Gyertek! Bárki aki úgy érezte, hogy bántották az iskolában a stréberezést vagy gúnyolódtak vele, vagy csak a töke tele van az aktuális intézménnyel, ahova éppen jár, és ki akarja beszélni, annak itt a helye!

Figyelt kérdés
FIGYELEM! Itt barátságok kötésére is van lehetőség, szóval aki őszinte barátot keres az jó helyen jár!

2012. jún. 5. 20:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 6. 21:47
 22/29 anonim ***** válasza:
szóval annyit sem árulsz el, hogy hány éves vagy?
2012. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
ne haragudj kedves kérdező, de véletlenül nem Eszternek hívnak?
2012. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

hát jó... nos bevallom, hogy tényleg nem Eszternek hívnak és betöltöttem a 18-at :)


de mindenesetre megkönnyebbülés, hogy nem tudjátok, hogy ki vagyok...

2012. jún. 6. 22:31
 25/29 anonim ***** válasza:
én nem azért kérdeztem, hogy azonosítsalak. csak milyen suliról van szó, hogy fél évig nem voltál bent, + dolgozol?
2012. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
háát sztem meg azért bántanak mer irigyelnek minket mert ok nm szorgalmasak olyan rossz :(((
2013. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kedves Tőled :))
2013. márc. 29. 17:12
 28/29 anonim ***** válasza:
és véletlenül nem Budapesten laksz Várpalotán? :D
2013. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

a fenti szöveget olvasd!amúgy meg egy kérdés volt. Őszintén nem mindegy, hol lakom? Úgyis anonim maradok, hiszen az oldalnak is ez a lényege!

Amúgy megnyugtatlak nem..... habár jó tudni, hogy van akiket csak ennyire érdekel ez az egész, és máshol is ilyenek az emberek....

2013. ápr. 3. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!