Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi pályára készülőknek...

Orvosi pályára készülőknek nagy baj az ha rossz a szemük és szemüveget hordanak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, azon lehet változtatni. A lényeg a tudás :-)
2009. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha fogorvosnak készülsz.Akkor nem vesznek fel.
2009. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szemorvosi pályára gondolotam!

Oda nem probléma a rossz szem?

2009. júl. 3. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát,minthogy a szemészek műtenek is,át kell gondolni a dolgot...

Mennyire rossz,hány dioptria?

Rövidlátó vagy,vagy távollátó (aki a közeli tárgyakat látja homályosan)?

Szerintem ha valaki enyhébben rövidlátó,az nem okoz nagy gondot,a távollátás inkább.

Én erősen rövidlátó voltam (-5dioptria),de 2éve megműttettem a szemem.Kb.-0,5dioptria maradt vissza,az eredetihez képest nem rossz:)Nem olcsó műtét,de megéri,érdemes megfontolni.

Ja,és én is orvosnak készülök.Igaz,pszichiáternek,ott a látásélesség nem annyira lényeges tényező....

2009. júl. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban nem lehet tudni. A szemüvegesekkel szemben kőkemény diszkrimináció folyik, szinte selejtként kezeli őket/minket a társadalom.
2009. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy nemzetkozi hirnevnek orvendo orvoshoz jartam kiskoromban.(szemesz) mutott, rendelt minden. egyik szemere vak volt. igaz a kesobbiekben mar csak rendelt.

szerintem ha jol latsz szemuveggel akkor nem akadaj

2009. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akadály-bocsi
2009. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!