Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb ELTE koli,...

Melyik a legjobb ELTE koli, ha bölcsész szakra megyek, tehát ahhoz a karhoz legközelebb eső jófajta bulizós koli?

Figyelt kérdés

szeptembertől ha minden igaz ott kezdek, és kolis lennék, mert sokkal olcsóbb, mint az albérlet. a kérdés amint már a címben is írtam:

ELTE bölcsészkarhoz legközelebb eső koli, amibe nem kell meghalni az unalomtól, gyakoriak a bulik, nem annyira lepukkant. ha jól tudom az ár egységes az összes eltés koliban, havi 8.000ft

előre is köszönöm a segítséget



#kollégium #legjobb elte kollégium
2012. jún. 18. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Na ezért utálja mindenki a bölcsészeket, mert "majd meghalnak az unalomtól" -.-"
2012. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt kommentet most nem egészen értettem, ironikus volt? elég rosszul fogalmazol :(
2012. jún. 18. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem irónia volt, hanem az igazság, hogy miért utálja mindenki a bölcsészeket. Mert rohadtul nem kell tanulniuk semmit, de a koli az jár nekik, meg a bulik és a többi ingyenes cucc és arra verik a nyálukat.
2012. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja igen, hát ez így van, többek közt ezért választottam ezt a szakot én is :D de ha nem lenne bölcsész szak, akkor nem lenne tanár se, rgo oktatás se lenne, ezt ne feledd ;)
2012. jún. 19. 02:12
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
na mert aztán miért nem? Lehet vkiből normális tanár is, pl. biológia-kémia, és ezek TTIK-s szakok, nem bölcsész szakok. De csak szólok, hogy addig tényleg jó, amíg egyetemre jársz, de hogy elpazarolod az időd, az államilag támogatott féléveiet és a pénzed (mert ugye a buli/kaja is pénzbe kerül), de utána nem lesz munkád, az is 100%, akkor b@szhatod, hogy elcseszted az időd a bölcsészkedésre
2012. jún. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
na én meg ezért utálom a földhözragadt reálosokat. a bölcsészek közül is aki igazán jó igenis sokat tanul... normális tanár pl. biológia-kémia, hát én mindkettőt utáltam, nem tudom mi alapján döntöd el h a normális a biológia kémia a magyar töri meg a nem normális? szánalmas. biológián kb. xelgetni kell, törin meg könyvek hadát megtanulni.
2012. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Biológia szakon vagyok, szóval ezt buktad, mert a legnehezebb szakok közé tartozik, a magyar, töri meg a legkönnyebb és legsz@rabb..könyvek hadát? Ne röhögtess már, van elég bölcsész ismerősöm (sajnos), közül nincs az egyetemi szinthez tanulás terén
2012. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és akkor valaki válaszolna a kérdésre is esetleg?
2012. jún. 20. 09:40
 9/10 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, az Ajtósi van a BTK-hoz a legközelebb, sok a rendezvény is, viszont elég kicsi, ezért nehéz bekerülni. Távolabb van a Kőrösi, az a legbulizósabb szerintem, de néhány szoba drágább, 15000 (valamelyik része a kolinak nemrég lett felújítva, ezért drágább).


Egyébként komoly tévedés, hogy a töri könnyű szak. BTK-n az egyik legnehezebb, nagyon sokat kell tanulni. Minden szakon sokat kell tanulni, ha az ember komolyan veszi.

2012. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kicsit pontosabb válasz: az elte minden kollégiumának 9000 ft a díja, KIVÉVE a KCSSK, ahová havi 15000. A BTK közelében van, azaz ADK, KUK és KCSSK. A kolikról itt olvashatsz ( [link] látod a címeket is.

A Kőrösi amúgy már annyira nem bulizós...

2012. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!