Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért hagytad ott az egyetemet?

Miért hagytad ott az egyetemet?

Figyelt kérdés
Nyilván azokra vonatkozik a kérdés, akik megtették. lécci irjátok már meg azt is h melyik volt. köcce

2012. jún. 18. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
bme infó. rájöttem, hogy nem akarom az életem a gép fölött görnyedve tölteni.
2012. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Szintén BME, mert egy szar, és utálom. Egy évem volt a köv felvételiig addig megcsináltam a mérlegképes könyvelőit, aztán újrafelvételiztem egy másik egyetemre, ugyanarra a szakra és láss csodát, hiába nehéz, szeretem.
2012. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
DE-TTK volt annak idején, csak kiderült, hogy nincsenek meg a képességeim ahhoz, hogy elvégezzem és nem akartam állami finanszírozásban 6 évig bulizó hülyegyerek lenni.
2012. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

BME építő, 1 év után, megbuktam matekból, anyámék pedig ezt nem tűrték szótlanul, hogy az ő kislányuk egyeseket kap az egyetemen, amikor általános- és középiskolában végig kitűnő volt.

Beadtam az Eltére olyan szakra ahol gyengébb matek van de nagyon magas a ponthatár, gondoltam ha felvesznek megyek, ha nem, maradok. Felvettek, ezt megcsináltam, szülők örültek, de kitörölhetem a diplomámmal. Bár volt BME-s évfolyamtársaim sem kapnak munkát, pedig az jobb szak volt. Sajnálom, hogy nem maradtam ott, évfolyamátlagban teljesen jó voltam, kreditem megvolt, más húzós tárgyak is.

2012. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

PE vegyészmérnök. mert egy gagyi szar volt.

most végzős matek szakos vagyok. ez sokkal jobb, csak a diplomája nem ér semmit.

2012. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, röpködtek a zöldek! további válaszokra is kiváncsi vagyok
2012. jún. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!