Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meglátott az igazgató cigizni....

Meglátott az igazgató cigizni. Lehet bajom? Lent!

Figyelt kérdés

Vallásos suliba járok, vasárnap voltam a templomban, ahol egy hitoktatót avattak lelkésszé (jóban vagyok vele, ezért engem elhívott). Nem sok diák volt ott, rajtam kívül 3-an, a többiek tanárok, felnőttek voltak.

Az esemény után kimentem a templom mellé rágyújtani. Láttam, hogy az igazgató messziről néz a cigi miatt, és a hajam is most extrém egy kicsit.


18l



2012. jún. 27. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyáriszünet van, iskolán kívül vagy. ha 5 méterre voltál a templomtól akk ez a te magánügyed...
2012. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy akármi bajod lenne belőle azon kívül, hogy az ember kicsit máshogyan tekint a dohányosokra. Ha cigizik valaki, az sokat elárulhat az illető alapvető hozzáállásáról.
2012. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 reptoid ***** válasza:
Ugyan milyen alapvető hozzáállásról?
2012. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a cigitől függ, hogy milyen ember vagyok!
2012. jún. 27. 14:02
 5/16 anonim ***** válasza:
úgy meg már főleg nem szólhat hogy a 18at is betöltötted
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyáriszünet, iskolán kívül, 18 elmúltál= semmi köze hozzá. Ha fejen állva pörögnél ahhoz sem lenne.

Egyébként meg mire kezdődik a suli elfelejti.


Mi anno az igazgatóval meg a tanárokkal együtt cigiztünk, sose okozott problémát.

2012. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten a cigizés is árulkodik pár tulajdonságról. függőséget okoz, mint a drog. nem létszükségletből mérgezed a szervezeted, hanem mert nincs elég kitartásod leszokni...
2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 reptoid ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál a hozzáállásbeli kérdésre. Hablatyolsz össze-vissza mindenféle maszlagot, ahelyett hogy saját véleményed lenne.
2012. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy idő után szükségletté válik, erősebb függőséget okoz mint a heroin, és ráadásul egy hónap alatt kialakul.

A tulajdonságokat nem befolyásolja, inkább valamilyen múltbeli pszichikai túlterhelést jelez, ugyanis a legtöbb ember akkor szokott rá (legalábbis az ismerősi körömben) mikor valamilyen hosszantartó stresszhelyzetbe kerültek.

A másik fele meg "buliból".


De ezek alapján ne legyenek előítéleteid, nem lehet általánosítani valakinek a jellemét azért mert cigizik.


Ja, eddig 4x szoktam le, volt másfél év amíg nem cigiztem, úgyhogy le lehet szokni róla. :)

Nagybratyó pl 10éve nem szívja.

2012. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

félreértitek. mi nem azt mondjuk h az összes cigis ember gonosz:D

én azt mondom, h cigizik ergo nincs elég akaratereje. mindenkit érnek erős stresszhatások mégsem cigizik az összes ember...ez csak egy kifogás.

te példádból is látszik h 4szer leszoktál, vagyis 5ször rászoktál a cigire. még sincs elég akaraterőd....

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!