Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha magánovodát szeretnék...

Ha magánovodát szeretnék nyitni, ahhoz is kell ovodapedagógiai végzettség, és közintézményvezetői is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 12:40
 1/2 anonim válasza:

Az óvodapedagógiai nem ártana, már csak azért se, mert én sem küldeném olyan óvodába a gyermekemet, ahol nincs kellő hozzáértés a felügyeletéhez, neveléséhez.

Szerintem a közintézményvezetőiből sem lehet baj, ha van. Bár, ha magánóvoda, akkor az már nem közintézmény.


Tipp: Ha kiírod majd a kapura az óvoda nevét, akkor ne ovodát írj, hanem óvodát, mert ha arra járok, akkor bemegyek és ki nevetlek, hogy te akartál óvodát nyitni, te, aki le sem tudod írni.

2012. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktam beszólogatni, de most az egyszer..Kérlek szépen. Óvoda!
2012. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!