Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mégis hogy lehetséges?

Ez mégis hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Érettségin egyedül a matekom lett 3-as, az angol 5-ös a többi pedig 4-es+erre megy még a hátrányos helyzet és a nyelvvizsga.Valamelyik nap kaptam egy olyan sms-t hogy sehol sem értem el az általam megjelölt iskolák ponthatárait, hozzáfűzném még oda sem ahol 240 pont volt a határ.XDDDDD

A felvi.hu az írta vissza mailben hogy 236 pontom van, de én 300 felett számoltam kalkulátorral.


2012. júl. 26. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvis jól számol, akkor lehetséges ha valamilyen papírt rosszul töltöttél fel/ki. Nézd meg a "Én felvim"-et hogy ott mit ír, az a helyes!
2012. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a 240 pontot többletpontok nélkül kell elérni. Tehát, ha neked volt 236 pontod (érettségi + tanulmányi vagy érettségi duplázás), akkor ahhoz nem adhatják hozzá a többletpontokat. Nem lehet, hogy erről van szó?
2012. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


(Én kérdésem.)


Nem lehet, hogy valami ilyesmi történt? :)

Ha ők keverték el a pontjaidat, bíróságra lehet vinni az ügyet.

(Nekem azt mondták a központban legalábbis, de lehet nem árt, ha igazolni is tudod, hogy ők hibáztak.)

2012. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!