Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földrajz szak nehéz?

Földrajz szak nehéz?

Figyelt kérdés
Felvettek, nekivágtam volna, érdekel is, de a hallgatói szerződés elbizonytalanított, mert ha elkezdem de 2 év után ki lesz vele a tököm is, és úgy döntök otthagyom akkor fizethetem a tandíjat majd.... rizikós, szval mennyire nehéz? Eddig ahogy hallottam, az, ismerősöm minorba vette fel töri mellé, és 1 év után levette, és felvette a magyart mert sorba húzták, meg szivatták, pedig értelmes, művelt gyerek...

2012. júl. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ, hogy hol végzed, mert iskolánként eltérő. De úgy általánosságban nehéz, mivel TTIK-s szak, viszont a TTIK-s szakok között a legkönnyebb szak. De ha tényleg érdekel és szereted is, akkor szerintem nem lesznek ott nagy problémák. Az ismerősödhöz hozzászólva, a törihez képesz biztos elég nehéznek tűnhet, mivel sikerült a legkönnyebb és leghasznavehetetlenebb szakot kiválasztania a töri személyében, a magyarral meg csak ront rajta, mert az a másik gagyi
2012. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a TTIK-ból leszűrtem, hogy te szegedi vagy :) egyébként oda vettek fel
2012. júl. 28. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
:D Igen, valóban Szegedre járok:D Nekem volt lakótársam föcis, 1. féléve volt amúgy, de egyszer sem láttam amúgy tanulni, pedig 1 szobás lakás volt, szóval össze voltunk zárva:P amíg én szívtam rendesen:D De azt hiszem azóta voltak kicsit nehezebb tárgyai is, de én nem látom teljesíthetetlennek. Mondjuk megértelek, ha én idén felvételiztem volna, akkor én is 2X meggondoltam volna, h elkezdem-e a szakomat, bár szerintem akkor is így döntöttem volna, akkor talán nem lennék ilyen baromi lusta, mert nem "csak" az ösztöndíjra hajtanék:)
2012. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!