Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van ha nem megyek el a...

Mi van ha nem megyek el a gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Sajnos most nem állok úgy anyagilag, és valószínű, hogy a tábor hetében is dolgoznom kell.


Viszont ezt találtam az egyetemem egyik mellékoldalán:

Hogyan történik a beiratkozás?

A Tábor után instruktoraiddal közösen mentek a Dékáni Hivatalba az indexekért, amiket kitöltötök, valamint együtt regisztráltok a NEPTUN rendszerbe, ahol felveszitek első tárgyaitokat.


Ugye nem rögtön utána? Tehát egyből hazajövés után? Ha nem megyek el a táborba, ugye oda én is csatlakozhatok?


2012. júl. 28. 19:18
 1/7 reptoid ***** válasza:
Dehogy rögtön utána :D Persze, mindenki másnaposan, vagy még atom részegen, csapzottan, piszkosan majd beállít a dékáni hivatalba indexért :D
2012. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik egyetemről van szó, de erősen kétlem, hogy szorosan kapcsolódna a táborhoz a beiratkozás, ilyet nem tehetnek, ezzel kvázi köteleznének a táborra. Biztos, hogy időben meg fogod tudni a beiratkozás mikéntjét, ne aggódj.
2012. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te is sotés leszel? :)
2012. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kötelezi, ilyenkor azt szokták, hogy az a rész ami a beiratkozáshoz kell, ingyenes.

Nálunk is így volt.

2012. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetik meg, hogy mindenkire vonatkozó információkat csak a tábor résztvevőivel osztanak meg, és nem is hallottam még olyanról, hogy ezt bárhol is megtették volna.
2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtató válaszokat!

igen, SOTE-s leszek:)

2012. júl. 28. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi nincs, ha nem mész el, én sem voltam, még anno. Nálunk a beiratkozás a tábor előtt volt, a tárgyfelvétel meg bőven a tábor után, tehát max. pár hasznos infóról maradsz le, meg én az első hónapban kb. nem is beszéltem senkivel, mert mindenki klikkesedett, akikkel összehaverkodott gólyatáborban, aztán magányos voltam, de később lettek haverjaim. :))
2012. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!