Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csajok! Gólyatáborba milyen...

Csajok! Gólyatáborba milyen ruhákat vittetek?

Figyelt kérdés

Gondolom kell sportos is, bulizós is, hétköznapi is. Ezen kívül? Ilyen koktélruci vagy ilyesmi kelleni fog a gólyaeskühöz?

Ti miket vittetek és mennyit?


2012. júl. 31. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam. Lehet hogy egytemenként/karonként eltér, de mi kaptunk gólyapólót, abban kellett lenni. Persze nem volt kötelező, de azért 95%-ban mindenkin az volt. Este a bulikban is a többség abban bulizott, de volt, aki átvette sima pólóra, nem volt kiöltözve senki, emg felesleges is. Ehhez egy rövidnadrág és kész. Napközben meg általában fürdőruhában + nadrágban voltunk, mert dögmeleg volt
2012. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
100%

koktélruha gólyaeskühöz??????? :D:D:D


a gólyák észjárásán mindig ledöbbenek :D


Vigyél rövidnadrágot, fürdőruhát, aztán kész. Esetleg egy hosszú ujjút, ha jönne a zimankó. Amúgy úgyis kaptok egyenpólót, nem is nagyon szabad levenni. Azért este majd mosd ki, reggelre megszárad, mert amúgy 4-5. nap végére elég büdös :D

2012. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gólyaeskü nem egy hivatalos, hagyományból fakadó esemény a gólyatáborban. :D

Azt vidd, amit fel is veszel, ami kényelmes, és a stílusodhoz igazodik, na meg amit el akarsz vele érni.

A gólyeskü egy baromság, poén az egész, nekünk anno éjfélkor volt az utolsó nap, amikor már mindenki javában ittasan mondta a szöveget...

2012. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rövidnadrágot vigyél meg felsőket,bikinit.Esetleg egy hosszúnadrágot meg kardigánt,ha esténként hűvösebb lenne az idő.Koktélruhát,elegáns cipőt ne,mert tök felesleges.
2012. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :) Ne nézzetek hülyének, de én azt hittem, hogy a gólyabál is ekkor lesz, de utólag megtudtam, hogy mi a helyzet :)

Köszönöm! :)

2012. aug. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!