Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol jobb a bölcsész kar, az...

Hol jobb a bölcsész kar, az Eltén vagy a Pázmányon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez érdekes, mert én meg most járok a Pázmányra, és teljesen más a véleményem az egészről, mint webnyelv-nek. Mintha nem is egy iskoláról beszélnénk. Én az ELTÉ-ről tudnék elég sok rosszat mesélni...
2012. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
utolsó, mesélj az ELTE-ről, én kiváncsi vagyok rá. Akár privátban is lehet.
2012. aug. 14. 12:21
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb ember csak az egyikre jár, szóval eléggé veszett köröket futtok. Én pázmányos vagyok, de már eléggé unom a sok hülyeségét. Viszont állítólag az eltén ugyanez van, szal... passz.
2012. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%

eltére eleve nehezebb bekerülni, a pázmányra főleg azok járnak akiket eltére nem vettek fel. naná, hogy megy a fikázás...


(elte jobb, hidd el)

2012. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet alapból nem lehet mondani, mert, mint valaki mondta, a legtöbb ember csak az egyikre jár. Honnan tudja akkor, milyen a másik? Az, hogy valaki mesélte, az annak az embernek a személyes álláspontja.
2012. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!