Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi Egyetem - Győr...

Széchenyi Egyetem - Győr felkészítő napokon kötelező megjelenni?

Figyelt kérdés

1-2 helyre oda van írva, hogy "megjelenés kötelező".

Na most 1-től 3-áig vannak a felkészítő napok, én pedig 2-án este jövök haza külföldről, tehát nem tudok ott lenni. Lesz annak valami negatív következménye, ha nem veszek részt ezeken a programokon?



2012. aug. 13. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Elvileg kötelező részt venni a fejtágításokon.

Megölni nem fognak, csak hápogni fogsz, hogy nem tudsz semmit.

2012. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nem lesz büntetés vagy hasonló, ha nem leszel ott. DE! Egy odajáró ismerősöm mondta, hogyha a gókyatáborra nem is megyünk, a felkészítő napokat semmiképp ne hagyjuk ki, mert elveszünk.
2012. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Dogmatix91 ***** válasza:
Én voltam tavaly a felkészítő napokon, de semmi extrára nem kell számítani. Ivászat van meg ismerkedés, pár extra programmal. Jó buli amúgy, van 1-2 "előadás" amit érdemes meghallgatni (valamin kötelező is megjelenni, de ezekre be lehet menni karszalag nélkül is), meg este bulik. Az épületben valószínűleg így is el fogsz veszni, de hamar meg lehet szokni
2012. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi! Zeneművészetis leszek, ami ugye külön van, szóval remélhetőleg nem fogok elveszni az épületben, mert nem valami nagy :D

Bár - gondolom - át kell majd járni bizonyos órákra.

2012. aug. 14. 16:45
 5/19 Dogmatix91 ***** válasza:
elsősként meg úgy is "hápogni" fogsz mert nem tudsz semmit. De akkor sem jegyzed meg ha elmész a felkészítőnapokra. Azért ha van rá pénzed akkor szerintem nem hülyeség, mert tényleg sokkal jobb úgy bemenni egy órára, hogy van ismerős a teremben. Bár azt nem tudom, hogy a zenészeknél milyen órák vannak.
2012. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elmennék én, de írtam is, hogy n2-án este érkezem haza Magyarországra... És bocs, nem hápogni fogok, hanem kérdezni :)
2012. aug. 14. 18:17
 7/19 Dogmatix91 ***** válasza:
a hápogást az első válaszolótól idéztem :D
2012. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, utólag észrevettem, bocs :D
2012. aug. 15. 11:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Én sem bántásképp írtam a hápogást, mi tényleg használjuk ezt a szót.Amikor valaki nem tud semmit nézzétek meg, csak kinyílik a szája mondana valamit-bezárja mintha hápogna :D

Szleng na.


Ha nem tudsz elmenni akkor eldőlt a kérdés, én annó ott voltam, nem bántam meg.

2012. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, és akkor sértődés visszavonva :D:D
2012. aug. 15. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!