Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi Egyetem - Győr...

Széchenyi Egyetem - Győr felkészítő napokon kötelező megjelenni?

Figyelt kérdés

1-2 helyre oda van írva, hogy "megjelenés kötelező".

Na most 1-től 3-áig vannak a felkészítő napok, én pedig 2-án este jövök haza külföldről, tehát nem tudok ott lenni. Lesz annak valami negatív következménye, ha nem veszek részt ezeken a programokon?



2012. aug. 13. 12:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ja és nem kaptam koleszt, véletlenül nem tudjátok, hogy mennyi a lakhatási támogatás összege?

Amúgy az azért vicces, hogy 400 (tehát max) pontom van és annyi is a határ a koleszba kerüléshez és mégsem kapok... Várólistán 1. helyen vagyok, de azt hallottam, hogy várólistáról kb senki sem kerül be...

2012. aug. 15. 19:16
 12/19 Dogmatix91 ***** válasza:
Nekem került be ismerősöm várólistáról, de asszem valahogy úgy nyalta be magát. A támogatás biztos nem fix, de nem tudom mennyi a max
2012. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Dogmatix91 ***** válasza:
Albérletet viszont nem mindegy, hogy hol veszel ki. Sziget nagy része gettó, így azt hanyagolnám (bár ha jól tudom akkor a Kossuth utca elején van a Zeneművészeti). Bán Aladárt + az Ifjúság Körút arra felé eső részét szintén kerüld, igaz ez messzebb van azért a sulitól. Többi rész viszonylag normális.
2012. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 16. 14:04
 15/19 A kérdező kommentje:
és igen, a gettó mellett van a suli :D
2012. aug. 16. 14:05
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem... Egyáltalán nem trágya hely a suli környéke.

A híd túloldalán a kekszgyár két oldalán vannak cigók, mert egyik oldalon valami szociális intézmény van ott, dél környékén ott tobzódnak 15-20-an ebédért. A másik oldalán meg a buszvégállomás volt. De már nincs...

Tehát gyakorlatilag meg sem fordulsz arra :) Olyan hely nincs Mo-n ahol ne lennének szerintem...

2012. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

Csak mert amikor mentem felvételizni, akkor kicsit eltévedtem és egy olyan utcára lyukadtam ki, hogy rendesen féltem, csak romák voltak kinn a házak előtt és úgy néztek rám, hogy biztosra vettem, hogy nem nagyon szokott arra megfordulni sima fehér ember... igaz, ez kb 10 perc sétára volt a sulitól :)

2012. aug. 16. 14:53
 18/19 Dogmatix91 ***** válasza:
(a 16. válaszolónak) A kérdező Zeneművészetis lesz, az meg a Kossuth elején van ami trágya környék! Olyan szempontból jó, hogy közel van a belváros és az utca elején van, így nem kell keresztül verekednie magát az embernek a mocskon. Te a Jedlik hídra gondolsz, de a sulinak ez a része a Petőfi híd lábánál van. Egyébként általában szelíd teremtések :D Nem kell tőlük félni, csak jobb elkerülni őket. Nem fogsz amúgy eltévedni, hamar meg lehet szokni a dolgokat, nem olyan nagy város Győr :)
2012. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Persze, már most egész jól tájékozódom :)

Köszi szépen minden választ! :)

2012. aug. 16. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!