Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy átlagos erősségű főiskolán...

Egy átlagos erősségű főiskolán (tehát nem orvosi, de nem is büfészak) mennyit kell tanulni a 4es feletti átlaghoz?

Figyelt kérdés
Akinek 4 felett vagy akörül van, elmondaná, mennyit tanul? Mondjuk szorgalmi időszakban mindennap tanulsz, hetente, vagy csak néhanapján? Illetve vizsgaidőszakban?
2012. aug. 14. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokat, kell tanulni.
2012. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hűűű.. nem mondod? -.-

Valaki kicsit bővebben?

2012. aug. 14. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
szorgalmi időszakban bejárok az óráimra és átolvasom az anyagot, vizsgaidőszakban tanulok komolyabban és 4 feletti átlagom van. Azért azt hozzá kell tenni, hogy szerintem a fősulin nagyon sok múlik a szerencsén :S
2012. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A büfészakon is sokat kell tanulni. A jogot is annak nevezik manapság, mégis meggebedsz.
2012. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért annak is sok esze van, aki a jogászt büfészaknak nevezik. Szerintem már minden büfészak...
2012. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg nem az volt a büfészak, amit viszonylag könnyen el lehet végezni, hogy legyen valakinek diplomája, de igazából semmit nem ér vele? :D Mondjuk én a turizmusra hallottam sokszor, hogy az, én azt sem merném nnak nevezni, nem a jogot.. :/
2012. aug. 15. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Képességektől függ.
2012. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bejárok az óráim nagy részére, sok gyakorlatom, laborom van, azokra muszáj folyamatosan tanulni, és 1-2 nehezebb tárgyból mindig próbálok időt szakítani arra, hogy előadás után egyből meglegyenek vizsgára a tételeim, mert ha vizsgaidőszakban kezdenék neki, akkor soha nem végeznék.
2012. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A büfészak megnevezésnek semmi közé a nehézséghez. Ha megnézitek a szót, onnan jön, hogy annyira "értékes" diplomát ad, hogy kb a büfébe mehetsz vele eladónak. És ha így vesszük, bizony a jog is az, hiába nehéz elvégezni. (Bár hozzátenném, hogy nem egy és nem két ember végzi el levelezőn csúszás nélkül, heti 40 órás munka mellett...) Lehet itt facebookos Trust Me I'm A Lawyer posztokat megosztani, meg öltönyben pózolni meg ilyenek, de kis hazánkban lassan minden bokorban képeznek jogászt. Kétféle ember tud vele elhelyezkedni: akinek vannak ügyvéd, ügyész, bíró (de mindenképp befolyásos) felmenői, vagy aki jól tud, gerinctelenül nyalizni már egyetemen, és nincs benne tartás.. ő még be tudja magát juttatni valahova. Lehet nyugodtan itt is olvasni kérdéseket jogászoktól, hogy hány interjún utasították el őket több nyelvet beszélve, jogi diplomával a kezükben. 5-ös, szerinted már minden büfészak? Mert az orvosira melyik igaz? Könnyű vagy nem lehet vele elhelyezkedni? Szerintem egyik se. De azért ezt legközelebb, ha ne adj' Isten műtéted lesz, közöld az orvosoddal utána, hogy büfészakra járt amúgy. Örülni fog.
2017. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!