Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hamarosan tantárgy felvétel....

Hamarosan tantárgy felvétel. Honnan tudom, hogy milyen tárgyakat érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
Senkit nem ismerek a szakról, facebookon sincs külön csoportunk. A szak gazdálkodás és menedzsment.
2012. aug. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Biztosan van a szakodnak valamilyen tájékoztatója, ahol az ajánlott felvételi rendet megtalálod. Elsősorban az alapján.

De gólyáknak általában a TO veszi fel az órákat nálatok nem?

2012. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
100%
Minden szakon van tantárgyi tematika, amiben jelzik, hogy melyik tárgy melyik félévre van előirányozva. A Neptunban "ajánlott félév"ként van feltüntetve.
2012. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hálóterv nincs a szakod oldalán? Melyik suli.
2012. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Széchenyi István Egyetem.

Köszi mindenkinek, ment a plusz.

2012. aug. 19. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Széchenyis voltam. (Első)

A suli weboldalán keresd meg a szakod tanulmányi tájékoztatóját, ott megtalálod a tárgylistát és az ajánlott felvételi rendet.

De nekünk a TO vette fel gólyaként.

2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyénként a belinkelt FB csoport 2011-es. :/

2012. aug. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!