Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A hegesztőnek (31-es a kódszám...

A hegesztőnek (31-es a kódszáma! ) és a követelménye: 16 életév + 8általános.16éves vagyok, ha szeptemberben elmegyek erre a szakmára akkor csak és kizárólag a szakmát fogom tanulni? Semmiféle tantárgy? Van ilyenre lehetőség?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen iskola,milyen tanfolyam,hány éves a képzés... :) valószínű csak szakmai tantárgyak lesznek+egy idegen nyelv szokott lenni a kötelező
2012. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem.ilyen iskolákat hol találhatok?:)
2012. aug. 11. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor 11edikes leszel egyből és csak szakmai tantárgyaid lesznek. Azt hiszem ez 2 éves képzés, úgyhogy első évben még valószínű, hogy lesz idegennyelved meg infó, társadalomismeret, tesi (kb ennyi) majd utolsó évben már csak totál szakmai tárgyak.


Nekem legalábbis így volt, de én festőnek tanultam, idén végeztem.


3 év volt a szakma, első 2 évben voltak még más tantárgyak is, de a vizsga tanévében már csakis kizárólag szakmai tárgyak.

2012. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hol laksz???
2012. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pest megye.

Köszönöm a válaszokat,várom a további információkat,mert ideje lenne döntenem! :)

2012. aug. 11. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor abban nemtudok segíteni, én csongrád megyei iskolába jártam... de erre van kitalálva a google.
2012. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!