Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem rendészeti igazgatási-katasztrófavédelmi képzésével el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék olyan véleményekre is akik itt tanulnak. Előre is köszönöm.

2012. aug. 21. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs de nerm lehetsz túl okos,vagy nem jársz társaságba,esetleg nem nézel televíziót.


Ma minden egyes egyetemi/főiskolai hallgató el tud helyezkedni a suli után.Mindegyiknek álommunkahelye lesz és minimum havi 480ezer Forintot fog keresni.


Csoporttársaid nem mondták?

2012. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne oltsd már be, úgyhogy nem is ismersz. Több tiszteletet mutathatnál embertársad iránt. Kérdeztem , mert egy olyan véleményre voltam kíváncsi , ami nem a felvin van , hanem egy hallgatótól hallhatom.
2012. aug. 21. 14:59
 3/15 A kérdező kommentje:
De te biztos mindent jól csinálsz az életben, szóval nem is értem ilyen elmés kommentet egyáltalán miért is írtál ide.
2012. aug. 21. 15:01
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

De most ez nem vicc nem oltalak.Basszus tavaly az elsőéves bölcsészhallagatók egymásnak linkelgették,hogy ki milyen magánrepülőt vesz majd ha elvégzik.

Nem oltásból mondom,én idáig akárhány felsőoktatásban tanulóval beszéltem mindegyik azt mondta,hogy ez tui jó szak tuti lesz munkájuk mert nagyon keresik és tuti jól fognak keresni mert 480tól indul.Ez a kezdő.Szakmától függetlenül.

Tényleg am kösz,hogy eszembejuttattad.Ismertem pár kommunikációs csajt(csoiporttársak)és mindegyik azt mondta,h ha ezt elvégzik akk egyenes az út az RTL-hez Class fm-hez.És havi 5-6kiló.Rájuk is írok,hogy milyen a meló az RTL-nél.

2012. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyobb a lehetőség elhelyezkedés terén ha van protekciód..Én védelmi igazgatásira akartam jelentkezni de meggondoltam magam, mert ott vagy katasztrófavédelemhez vesznek fel dolgozni vagy nagyon sehova máshova, ellenben amit te írtál, hogy rendészeti igazgatási- katasztrófavédelmi szakirány szerintem ott még a rendőrségen is lehet esélyed!Nézd 100%-ban egyik szak sem garancia arra, hogy miután elvégezted tutira el tudsz helyezkedni vele, de meg lehet próbálni ha téged ez érdekel!
2012. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet. Állami munka, szépen mondva hivatásos szolgálatban, amihez tartozik az időnkénti előléptetés, viszonylag alacsony fizetés, korkedvezményes nyugdíj ugye már nincs. De előnye az, hogy ezzel tényleg el tudsz helyezkedni, az itt végzetteknél az elhelyezkedési arány 99% körül van.
2012. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel az állam azonnal alkalmazni fog. Az egyik ismerősöm most végzett ott nyomozóként, neki még belvárosi szolgálati lakás és kocsit is biztosítottak piti pénzért.
2012. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Na látod ezt mondom én.Tewljesen mndegy milyen szakra mész,lehet büfészak is.Csak diplomázz le és zsíros állást házat,autót,magánrepülőgépet,sípályát mindent kapsz.

Csak diplomázz le!És ha már ott vagy akkor a diákhitelt se hagyd ki.Egy igazi értelmiség felveszi.

Nem vagy egyetemista ha nem veszed fel.Az a áloga a későbbi zsíros állásnak.


De jó amúgy,hogy ilyen sikerállamban élünk,megértem haveromat,hogy miért jött haza ma meglepetésszerűen svájcból.

Hát persze hülye lenne ot 2500frankért dolgozni,mikor itthon ez az alap,csak itt még házat meg kocsit is adnak mellé minden diplomásnak.

+ fizetik a nyaralásod az egész családodnak 5csillagos tengerparti szállodában meg a telelésedet is szintén 5csillagos alpesi hotelben.

2012. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
54%: alapvetően igazad van abban, hogy a diplomák kicsiny hányada jelent valóban elhelyezkedést. De ez mondjuk pont igen, mivel a képzés elején már szerződést írnak alá, hogy állami munkába fognak állni azonnal a képzés végén. Ezért vagy elég sötét, hogy ezt már két ember leírta feljebb, és ezek után még mindig szajkózod a szarkasztikus "poénjaid".
2012. aug. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Így va, ez a kérdés nem turizmus-vendéglátásról vagy szabadbölcsészetről szól. De te biztosan jobban tudod. Nem tudom, minek kell így lenézned az egyetemistákat, ha belebuknak a terveikbe, az az ő bajuk, te meg még így is csak irigy vagy.
2012. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!