Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki fősikola/egyetem mellett...

Aki fősikola/egyetem mellett dolgozik, az hol teszi ezt?

Figyelt kérdés
Érdekel, mert szükségem lenne egy munkahelyre, de ugyanakkor össze-vissza vannak általában az óráim:(
2012. aug. 22. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak estin vagy levelezőn megoldható, nappali mellett semmi esélyed, mert mindenhol elvárnak minimum heti 3 műszakot, ami lehetetlen az órák mellett.
2012. aug. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nappali mellett is lehetséges - bár én a BME-re járok így nem rizikóztam ezt eddig meg, de egyik MSc-s barátom már 1 éve dolgozik egyetem mellett is, természetesen részmunkaidőben, összeegyeztetve az egyetemmel, és a leendő szakterületén.
2012. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha össze-vissza vannak nem tudsz mit tenni, legjobb esetben hétvégére kereshetsz valamit, vagy éjszakára de az meg csak az egyetem rovására menne.
2012. aug. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diákmelót tudsz vállalni, esetleg olyat tudsz még, hogy kérsz egyéni tanrendet és mellette tudsz rendesen dolgozni. Ismi úgy csinált végig egy félévet, hogy mellette körbehajózta/dolgozta a világot, vizsgaidőszakban, meg minden felvett tárgyból levizsgázott. Viszont az egyéni tanrendet nem minden szakon engedik, illetve az a félév elején kell rendezni.
2012. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!