Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok jó sulikat Budapest...

Mondanátok jó sulikat Budapesten? Sürgősen gimnáziumot szeretnék váltani. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A nyáron a sulimban történtek bizonyos változások, melyek miatt jó lenne már lehetőleg szeptembertől másik suliban kezdeni. Most 10. évfolyamba mennék, és ami fontos lenne, hogy most németet és olaszt tanulok, ergo csak olyan suli jöhet szóba, ahol mindkettőt tanítják.

Mivel az orvosira tervezem a továbbtanulást, fontos lenne, hogy színvonalas legyen az oktatás, és hogy a tanárok többsége normális legyen(az már csak hab lenne a tortán, ha a suliban működne reál ill. természettudomány szak).

Az is fontos szempont lenne, hogy a közösség lehetőleg nyitott, normális legyen.

Háát ennyi így röviden:) Nagyon megköszönném ha segítenétek nekem.


2009. júl. 25. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Városmajori Gimnázium, én oda jártam. Minden feltételednek eleget tesz.
2009. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
FAZEKAS a legjobb az országban.
2009. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szent László Gimnázium.

van biológia-kémia-környezetvédelem tagozat.

oktatnak legalább 8 nyelvet, köztük olaszt és németet is.

2009. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Sylvester János Gimnázium
2009. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A városmajori tényleg nagyon jó. De nekem túl messze van:S Akit tud, nyugodtan írjon, szívesen várok még válaszokat:)
2009. júl. 25. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Még mindig a Leöveyt ajánlom, bár tény itt nincsen olasz. De én a hébert adtam fel ezért és nem bántam meg, most itthon tanulom.
2009. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem szeretném leadni az olaszt.
2009. júl. 25. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerb Antal Gimi. 16ker


Melyik régió érdekelne elsősorban Bp-en belül?

2009. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szent László tényleg jó! Van biosz-kémia tagozata első nyelvnek választatod a németet (persze angol is van), másodiknak meg olaszt....Örs vezér terétől van kb 10 percre villamossal. én is oda jártam :D
2009. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eötvös József gimnázium.5 kerületben van.És van ott természettudományi szak és van reál tagozatos osztály is.Azt mondják hogy színvonalas a tanítás.
2009. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!