Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok jó sulikat Budapest...

Mondanátok jó sulikat Budapesten? Sürgősen gimnáziumot szeretnék váltani. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A nyáron a sulimban történtek bizonyos változások, melyek miatt jó lenne már lehetőleg szeptembertől másik suliban kezdeni. Most 10. évfolyamba mennék, és ami fontos lenne, hogy most németet és olaszt tanulok, ergo csak olyan suli jöhet szóba, ahol mindkettőt tanítják.

Mivel az orvosira tervezem a továbbtanulást, fontos lenne, hogy színvonalas legyen az oktatás, és hogy a tanárok többsége normális legyen(az már csak hab lenne a tortán, ha a suliban működne reál ill. természettudomány szak).

Az is fontos szempont lenne, hogy a közösség lehetőleg nyitott, normális legyen.

Háát ennyi így röviden:) Nagyon megköszönném ha segítenétek nekem.


2009. júl. 25. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is majoros voltam:P

Én a helyedben nem választanám...Bár a kikötéseidnek megfelel minden szempontból.

2009. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Terézváros, a Bajza utcában kb. a rendőrség előtt.
2009. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
FAZEKAS
2009. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!