Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még is mik történnek egy...

Még is mik történnek egy gólyatáborban? Mindneki azt mondja, hogy ne izguljunk, mert "semmi sem kötelező". De azt már nem árulják el, hogy mi az a "semmi"?

Figyelt kérdés
Miféle dolgokat csinálnak, amikben részt lehet venni és kellemetlen lehet valakinek annyira, hogy ne akarja? Konkrét példát kérek, mert nagyon kíváncsi vagyok. Ha egy ismerőst kérdezek, nem mesél róla részletesen, minden gólyatáboros sztoriban sok a homályos, elhallgatott részlet, szóval ki vele.
2009. júl. 26. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát például nálunk: vetkőzés. "Plussz" volt a felsőéveseknek, de nem kényszerítettek senkit. Vagy egy másik elcsépelt példa: ivás seggrészegségig. :) Szerintem ilyenekre gondolnak.
2009. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
szia,nálunk nem kötelező az esti bulizás illetve kajálás volt. minden más kötelező. avatások, feladatok (melyek elméletileg a csoportszellemet hivatott mélyíteni) kötelező jellegű.. meztelen(kedés)ség szinte állandóan, illetve a szexuális téma meglehetősen gyakori.. legalábbis nálunk ez volt..
2009. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13:39

és ha azt mondja valaki, hogy nem, akkor mi van?

2009. júl. 26. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Semmire nem kötelezhetnek.

konkrét példa: nálunk volt egy olyan nap, amikor ilyen csupa aktív dolgot kellett csinélnunk: reggel 6kor felkeltettek a szervezők, ott helyben az ágyban le kellett húzni egy feles törkölyt. volt aki megtagadta, mások, mint pl én lehúztam, de azonnal ki is jött. (mivel a ébresztés előtt 2 órával még buliztam meg ittam)utána "frissen, üdén" ki kell nyomulni a házakból, és jött a reggeli aerobic/torna. aztán ilyen játékos vetélkedők meg sorversenyek meg szituációs játékok következtek, persze a pia köré épültek. este meg volt egy éjszakai túra az erdőben, több km hosszan. állomások voltak, ahol különféle feladatokat kellett végrehajtani, és persze inni kellett. volt egy oylan állomás, ahol vetkőzni kellett, minél több ruhadarabot vettél le, annál több pontot nyertél a csapatodnak. zseblámpával kellett a vaksötét erdőben, síkrészegen botladozni:) aztán másnap buli. amúgy az egész tábor alatt ment a vedelés, baromkodás, több fiú-lány összemelegedett, voltak spontán kis eksönök a fák között de ilyen nagyon brutális mki mkivel orgia nem volt, azért egy bizonyos színvonal alá sose ment senki.

2009. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

nincs semmi ha aztmondod hogy nah ezt nem

főbb szervezőnek mondd,és ne hisztizz,azt nem szeretjük:D

és ami fontos...bármi betegséged van,szolj...

tavaly volt aki elfejetett szolni,h allergiás...besárgult nagyondurván,minden kijött belőle

a másikhoz mentőt kellett hivni,mert nemszolt,hogy nem ihat alkoholt...

szolj előre,h te miket nem vállalsz,milyen betegségeid,iszonyaid vannak

BÁRMIKOR mondhatod,hogy te ezt nem,nem lesz semmilyen következménye,legrosszabb esetben is "kicikiznek",h nem mered,de ez legyen a legnagyobb gond

22/L golyatábor szervező

2009. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!